spot_img

Ali Yıldız SOHHOX

Herkese merhaba, ben SOHHOX e-Dergi nin Kurucusu Ali YILDIZ. Erciyes Üniversitesi mezunuyum ve Erciyes Üniversitesi’nde aldığım eğitimle birlikte e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı konularında geniş bir deneyime sahibim.

İş dünyasında, e-ticaret, web sitesi, sosyal medya ve reklam hizmetleri, online ve kurumsal satış ve marka tanıtım yönetimi, dijital ve nöropazar sektörlerinde aktif olarak yer alıyorum.

SOHHOX Dijital Dergi olarak, geleneksel dergi anlayışının ötesine geçerek, yeni normalde sizlere bir arşiv sayfasının ötesinde bir deneyim sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Medya, küresel dünyada ve ekonomide birçok değişikliğe neden olmuş olsa da, bu süreç girişimciler için yeni fırsatları da beraberinde getirmiştir. 2021, adapte olanların avantajlı olabileceği bir dönemdir ve biz de bu dönemde en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Dijital dünyada SOHHOX Dijital Dergi, ihtiyaçlarınızı karşılamak, sürdürülebilirlik sağlamak, yayıncılık ve teknolojide öncü olmak amacıyla donanımlı bir kadroyla hareket ediyor. Ayrıca, editör seçimi, dinamik araştırmacı sayısı, yazı tetkiki, baskı süreci, reklam ve ulaşılabilirlik konularında sizlere en hızlı ve etkili hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.

Ben, Ali YILDIZ olarak, eğitim geçmişimle birlikte e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı konularında geniş bir tecrübeye sahibim. Birçok firmanın web sitesi ve e-ticaret çözümlerini başarıyla hayata geçirdim. Sizlere sektörünüzde öncü ve güçlü bir şirket olmanız için ihtiyaçlarınızı tek tuşla karşılayarak katkıda bulunmak isterim.

SOHHOX Dijital e-Dergi olarak, 2021’de daha birçok ezber bozan içerik ve etkinliklerle sizin baktığınız yerde olmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam etmekle kalmayıp, haydi siz de bizden biri olmak istemez misiniz?

Sağlıklı ve mutlu okumalar diliyorum.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles