Beytepe Yıldız Pansiyonu

Beytepe Yıldız Pansiyonu Beytepe Jandarma okulları Komtanlığı uzman çavuş, ve subay sınavlarına girecekler için özel konaklama ve pansiyon hizmeti

Telefondan rezervasyon

beytepe yıldız pansiyonu
beytepe yıldız pansiyonu
beyteepe yıldız pansiyonu
beytepe otel

Beytepe otel

Beytepe Otel, Jandarma sahil güvenlik komutanlığı bünyesinde düzenlenen uzman çavuş ve astsubay spor ve sözlü mülakatları için ideal bir konaklama yeridir.

Otelimiz Beytepe bölgesinde daha çok pansiyon şeklindedir beytepe pansiyon, beytepe otel aramalarında bizi kolayca bulabilirsiniz.

Otelimiz sınava gireceğiniz alana yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Gelmeden önce telefon ile rezervasyon yaptırmanızı öneririz

Beytepe Pansiyon

Beytepe pansiyon jandarma uzman erbaş ve subaylık sınavları için konaklama yapacacağınız iadel bir pansiyondur

Odalarımız 3 – 4 kişiliktir her odada tuvalet banyo bulunur. kaloriferli temiz nezih butik bir pansiyondur.

Pansiyonumuz uzun yıllardır Askeri sınavlar için bölgeye gelen öğrenci ve ailelerine hizmet vermektedir beytepe pansiyon konusunda çok seçeneğe sahip olan bir bölge değil bu sebeple bölgedeki en iyi seçeneklerden biri olarak hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

Beytepe Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi

Beytepe jandarma ve sahil güvenlik akademesi, uzman çavuş sınavları astsubay sınavlarının yapıldığı bir yer. isim beytepe olarak geçsede sıva gireceğiniz kapı taşpınar mahallesinde bulunmaktadır bu sebeple kalmanız gereken yer beytepe değil, taşpınar mahallesisidir zaten otel ve pansiyonlar da bu bölgede bulunmaktadır.

Beytepe yıldız pansiyonu bu sebeple taşpınar mahallesinde bulunmaktadır.

Pansiyonumuz aynı zaman airbnb platformunda bulunmaktadır. buraya tıklayınız

airbnb üzerinde yapacağınız rezervasyon ve ödemeler airbnb üzerinden yürütülmektedir ve oldukça güvenli bir sistemdir. gönül rahatlığı ile bu platform üzerindende rezervasyon yaptıra bilirsiniz.

Odalarımız 3 – 4 kişilik odalar olup paylaşımlıdır. sınava girecek diğer arkadaşlarınız ile odanızı paylaşırsınız. tek kalmak yada tek oda seçeneği bulunmamaktadır.

Beytepe pansiyon ihtiyacınız için ideal seçenektir. yakın civarda market ve yemek yiyebileceğiniz yerler bulunmaktadır. fotokopi veya diğer kırtasiye ihtiyaçlarınız için yakın civarda işletmeler bulunmaktadır.

Beytepe pansiyonu olarak size ve sınava gireceğiniz yere çok yakınız.

pansiyonumuz bahçe içerisnde bulunan küçük villa tarzı odalardan oluşan bir yapıdadır her odada kendine ait tuvalet ve bonya bulunmaktadır.

otelimizde yeme içme ve çay kahve seçenekleri malesef yok bu ihtiyaçlarınızı çevrede bulunan işletmelerde den karşılayabilirsiniz.

Otelimize ulaşmak için dolmuş otobüs ve taksi seçenekleri bulunmaktadır.

Ankara Beytepe jandarmaya yakın oteller

Ankara Beytepe jandarmaya yakın oteller konumunda jandramaya en yakın pansiyon ve otel dir.

Ankara Beytepe Pansiyon Fiyatları

Fiyatlarımız uygun dur. çevre pansiyon fiyatları ile aynı fiyalarda oluruz buna rağmen odalarımız daha güzel ve temizdir sadce 14 kişilik pansiyonumuzda sizleri ağırlıyoruz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles