spot_imgspot_img

BRAND INVEST’DEN YAZA DAMGA VURAN EVENT

Brand Invest yaza damga vuran etkinliklere devam ediyor. Çayyolu’nda bulunan Peony Cake’de “Summer Vibes” etkinliği gerçekleştirildi. İki gün süren etkinliğin basın sponsorluğunu Klass Magazin üstlendi.

Umutcan ÖREN/Foto-Haber

İstanbul ve Ankara’nın takip edilen moda tasarımı, kozmetik ürün, takı tasarımı firmalarının stand açtığı etkinlikte davetliler hem alışveriş yaptı hem de keyifli anlar geçirdi. Brand Invest ve Peony Cake ev sahipliğinde düzenlenen ‘Summer Vibes ‘ SHOPPING&ASTROLOGY EVENTS yaza damgasını vurdu. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı eventte dolu dolu bir iki gün yaşandı.

Opel’in sponsor olduğu etkinlikte davetliler yeni model araçları yakından inceleyip test sürüşü yapma fırsatı buldular. Ünlü Astrolog Hande Kazanova Ankara sosyal yaşamının önde gelen isimleriyle astrololji söyleşi gerçekleştirdi. Hande Kazanova’nın Diyetisyen Senanur Çevik ile gerçekleştirdiği “Sağlıklı Beslenme Tüyoları” davetlilerin yoğun ilgisini çekti.  

Etkinliğe katılan davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırırken Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Aslıhan Bezcier her zamanki zarafetiyle dikkat çekti. Aslıhan Hanım yakında doğum yapacağını belirtirken etkinlik için tam not verdi.

Son Konular