Derya Eyigün SOHHOX

Herkese Merhaba, ben SOHHOX e-Dergi ailemin Dijital Satış Pazarlama Yöneticisi ve Kurucu ortaklarından Derya EYİGÜN. Eskişehir doğumluyum ve Eskişehir’de ikamet etmekteyim. Eğitmen ve Öğretmen olan ben tam bir eğitim ve inovasyon sevdalısıyım. 2014 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nden mezun oldum.2016 yılında Necmettin Erbakakan Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ nde öğretmenliğimi tamamladım. Şuan Eskişehir’de mesleğimi yapmaktayım. Gelişime ve kendinin en iyisi olmaya yönelik yaptığım birçok araştırmalar ve aldığım eğitimler sonucunda vermekte olduğum farklı eğitimler ile tüm insanlığa değer katmaya devam etmekteyim. Bilgiyi bilmek değil, kullanmak faydalıdır amacına inandığım için iş dünyasında, e-ticaret, online ve kurumsal satış ve marka tanıtım yönetimi, dijital ve nöropazar sektörlerde de yer almaya devam ediyorum. Sizleri SOHHOX Dijital Dergi ile geleneksel dergi anlayışının ötesine taşiyor olmaktan mutluyum. Yeni Normal ‘de sizlere bir arşiv sayfasi olmaktan fazlasını sunuyoruz. 

Pandemi küresel dünyada ve ekonomide yarattığı tahribatın yanında pek çok alanda da inovasyona neden oldu. Artık girişimciler için önemli fırsatların olduğu bir adaptasyon dönemine girdik. 2021 yılı birey ya da şirket Yeni Normal ‘de adapte olabilenlerin avantajlı olabileceği bir dönem. Her şey değişiyor, her şey dijitalleşiyor, yayıncılıkta. SOHHOX Dijital Dergi geleneksel dergi anlayışının ötesine taşıyor sizi. Arka sırada bir arşiv sayfası olmaktan fazlasını sunuyoruz. İnsanlar sosyal medya hesaplarınızla, web sitenizle, videolarınızla, ürün ve hizmetlerinizle sizi ulaşılabilir kılıyor. Dijital e-dergi hiç bir zaman klasik derginin yerini alamayacak kadar sınırsız ve sizi hep daha da ulaşılabilir kılarak ön sıralara taşıyacak. Farklı yaklaşımı Türkiye’de bir ilk olan SOHHOX Dijital e-Dergi’nin yol haritasını teknolojiyle donatılan sektörlerinin tecrübeli ve en iyilerin buluşma noktası olarak yapılandırıyoruz.

İste tam da bu noktada dijital dünyada e-derginiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. mu?, Sürdürülebilir mi?, Yayıncılık ve teknolojide öncü mü?,Editörleri ve yardımcılarının seçimi?,Alandaki dinamik araştırmacı sayısı, yazı tetkiki, baskısı, reklamı hızlı ve size ulaşabilir olması e-dijital dergi ile mümkün olacaktır. Ayrıca sizin de hızlı ulaşılabilir olmanıza katkı sağlayarak sizleri sektörlerinizin en öncü ve güçlü şirketi olmaları için tüm ihtiyaçlarınızı tek tuşla sağlayarak katkıda bulunacaktır. Biz SOHHOX Dijital e-Dergi kadromuz ile  donanım ve tecrübesiyle 2021’de daha birçok ezber bozan içerik ve etkinliklerle sizin baktığınız yerde olacağız, bizi izlemeye devam etmekle kalmayıp haydi sizde bizden biri olmak istemez misiniz?

Herkese sağlıklı ve mutlu okumalar diliyorum.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,871TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles