spot_img

Brand Invest’in moda ve güzellik eventi Beauty Fashion Day

Brand Invest’in moda ve güzellik eventi Beauty Fashion Day Ankaralılara unutulmaz bir gün daha yaşattı

Ankara’nın güzellik ve moda alanında sektöre yön veren organizasyonlarından “Beauty&Fashion Day 24” bu yıl 20 Şubat Salı günü Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi.

“Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkan etkinlik, kadınlara her yaşta bakımlı, başarılı, güzel, sağlıklı ve güçlü olabilecekleri gerçeğini bir kez daha hatırlattı.

Sağlık ve moda alanında çok değerli uzmanın konukların sunumlar yaparak, güncel konuları ve merak edilenleri paylaştığı organizasyonun moderatörlüğünü sunucu ve ünlü astrolog Hande Kazanova gerçekleştirdi.

Ankara cemiyet, sosyal ve iş yaşamından önemli 250 kadınının özel olarak davet edileceği eventin basın sponsorluğunu Bitter üstlendi.
Etkı̇nlı̇ğin ana sponsoru Opel Türkiye, kozmetik sponsoru Benefit Cosmetics Türkiye, yan sponsor Ovoo Bodrum ve güzellik sponsoru da Elizya Güzellik oldu.
Üç ünlü modacı sezona uygun koleksiyonlarını seyircilerin beğenisine sundu.
Alanında üç uzman hekim, moderatör eşliğinde 15’er dakikalık söyleşilerle dinleyicilerle kendi alanlarında son çıkan yenilikleri paylaştı.
Organizasyona konuşmacı olarak katılan Medikal Estetik Doktoru Dr. Özge Aydın, “Medikal estetik uygulamalarında son trendler” başlığı altında izleyenlere estetik uygulamalar hakkında son gelişmeleri anlattı.


Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Pınar Telli Celtemen “Sosyal hayatta sağlıklı kadın olmak” konusunda kadınları aydınlatırken, onlarla jinokolog gözüyle kadını sosyal hayattan uzaklaştıran problemlerin ne olduğunu aktardı.
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr2 Tansu Erakman ise “Kişisel Marka Yaratmada Diş Sağlığının Rolü ” başlığı altında görünüşün özellikle önemli olduğu mesleklerde, dental sağlık ve estetiğin önemine ilişkin bilgiler verdi.
Brand Invest kurucusu Naz Ersoy sahneye Naz Ersoy Beauty Fashion Day projesinin onun için çok değerli ve kıymetli olduğunu bildirirken önümüzde çok önemli bir projeye hazırlandığının bilgisini verdi.

Daha Fazla Fotoğraf GezİN.biz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles