spot_img

Access Bars

Dünyada uzun bir süredir uygulanan, ülkemizde ise yeni yeni tanınırlık kazanılan Access Bars esas itibarıyla bir bilinç altı temizleme çalışması olarak özetlenebilir. İnsanın baş bölgesindeki 32 noktaya hafifçe vurularak gerçekleştirilen Access Bars uygulaması sayesinde vücutta biriken ve çeşitli sıkıntılara sebep olan kötü enerjiler serbest bırakılıp bedensel olumlamaların ön plana çıkarılması esas kabul edilmektedir.

Amerika Birleşik Devletlerinde Gary Douglas tarafından ortaya atılan ve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilerek günümüzdeki şeklini alan Access The Bar disiplini modern tıbba yardımcı bir alan olarak ülkemizde de profesyonel olarak uygulanmakta ve eğitimleri de verilmektedir.

access bar

Yaklaşık 1-1.5 saatte uygulanan Bars seanslarında kişide rahatlama ve huzur duygusu, kaygı bozukluk durumlarında azalma, bozuk uyku düzenlerinde toparlanma ve zihni meşgul eden kötü düşüncelerin sıfırlanması gibi durumlar gözlemlenmektedir. İster oturarak ister de uzanarak yapılan uygulamadan özellikle hamile bireylerin yararlanması kolay ve rahat bir doğum yapmaları sağlanmaktadır.

‘’Access Bars Uluslararası Sertifikalı Eğitimini’’ bir Access Eğitmeninden alınması gerekmektedir. 1 günlük bir eğitimin ardından bu tekniği isteyen herkes şifalandırmak için serbestçe uygulayabilmektedir. Eğitim yaklaşık sekiz saat sürmekte ve bu eğitim sırasında iki kere bars uygulaması alıp, iki kere de uygulama yapılması istenmektedir.

Kişinin Access The Bar uygulamasıyla kafa tası üzerinde 32 noktadan oluşan iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerin, fikirlerin, duyguların, inançların ve kararların depolandığı elektrik şarj deposu masajla canlandırılarak bahsi geçen konular/sorunlar hakkında geçmişten getirilen tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinmektedir. Masaj uygulaması tıpkı bilgisayarda tuşlara basarak geçmişin silinmesi -delete- işlemine benzetiliyor.

Kendi içimizden veya dış dünyadan kaynaklı sorunların insan beyninde yarattığı tahrifat zamanla diğer organlara sirayet ederek kişi sağlığını ciddi boyutlarda tehdit etmesi artık günümüzün gerçeğidir. Her şeyin kafada başlayıp bittiği bir zeminde insanoğlunun bu türlü sıkıntılara yönelik çare arayışlarının bir sonucu olan Access The Bar uygulaması, yakın gelecekte tıbbın daha fazla yararlandığı bir disiplin haline geleceği konusundaki kanı giderek güçleniyor.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles