spot_img

By Marco ”Medyum”

Sizi Tanıyabilir miyiz?

Merhaba kısacası kendimi tanıtayım adım by marco melez oluyorum heralde 1985 doğumlu balık burcu anne adana baba İtalya’8yaşına kadar İtalya’da doğup sonrası kısa bi süre adana kalıp sonra istabulda yaşamımı sürdürmekteyim..bu yapmış olduğum durum ise bende açıkcası çocukluğumdan beri farkındaydım.çokca rüyalarımı yaşıyordum 10 yıl önce açıkcası beni bu gizemli yolculuğa iten ısrarlar oldu bioenerji durumu farkındalığım da olunca ve maneviyatımın çizgisini aşmamak gayreti şartıyla hakkaniyetli bişeylerin vesilesi olduğumu düşündüm ve içinde buldum kendimi..hayatımdaki kararların altındaki imzamdaki renkte hiç Gri renk olmamıştır ya siyahtır yada beyazdır düz bir insanımdır kendime yapılmasını istemediğim hiç bir şeyi karşımdaki kişiye yapmayı haz etmem.

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz? Bunun için nerede veyahut hangi özelliklere sahip bir ortama ihtiyaç duyuyorsunuz?

Kahve falı Benim nazarımda görsel ve hislerle bakılır diger tür fallar ise Tabiyatımının verdiği hisler ve bioenerji duyumu ile zaman aşımı ve zamana karşı bi durum açıkcası ???

Fal nedir? Bakan kişi tarafın dan değerlendirirsek falın (mesela kahve falı) fert üzerindeki tesiri ne düzeyde bulunuyor?


Kahve falı kişinin içdigi tabiri cahizse dilek dilediği yada dilek dilemeden kapattığı fincan içinde bıraktığı enerji görselliğidir…bizim de bu fincan içine bırakılan enerji görsel sembolleriyle’meleklerimizin hislerimize verdiği enerjiyi dile alarak ettiğimiz sözlerdir …?

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles