spot_img

Deniz Çakıl

Niğde doğumluyum. İlkokul,ortaokul ve liseyi burada okudum. Samsun’da yoga ya ilgim başladı. Üniversitemi Samsunda kazandım. Üniversite yıllarımdan itibaren yoga ve nefes çalışmalarına ilgim vardı. Önce bu alanda kendimi geliştirdim. Ders öncesi nefes teknikleri uygulayarak öğrencilerimi derslere hazırladım. 2017 yılında Cem Öğretir ’den beden dili, doğru nefes kullanımı, diksiyon eğitimi ve etkili iletişim konularında eğitim aldım. Daha sonra Boğaziçi Campus ‘nden Yaşam Koçluğu da alarak eğitimimi bir adım ileriye taşıdım.

2018 yılında yaşam koçluğu ve nefes çalışmaları için seanslar vermeye başladım. Bununla birlikte yoga eğitimlerinde kendimi sürekli geliştirmeye çalıştım. Meditasyon ve Yoga eğitmenliğimi tamamladım. 5 yıldır bu alanda ve matematik alanında bir çok öğrenciye ve danışanlara nefes ve yoga eğitmenliği vermekteyim. Matematik dersleri ve Studiobestself platformunda yoga ve meditasyon eğitimleri vermekteyim. Boğaziçi Campüs sitesinde Nefes Terapistliği eğitimi veriyorum. İnsanların hayatına dokunmak onları şifalandırmak en büyük mutluluğum. Dönüşüme yeter ki müsaade et olsun.

Nefes eğitimleri için : https://www.bogazicicampus.com/egitimlerimiz/nefes-egitimi/

DÜZELTME: Deniz Çakıl, İlk, Orta, Lise öğrenimini Niğde’de tamamlamıştır. Yazım hatası sebebi ile Ankara olarak ifade edildiği için özür diliyoruz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles