spot_img

Diamond Dans

düğün dansından , yarışmalara miniklerden sosyal danslara

Diamond Dans, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı çatısı altında ve onlara bağlı olarak 2014 yılında Ankara’da Dans Sporu başta olmak üzere, 20’den fazla dans branşında eğitim vermeye başlamış, 6 yılda 1000’den fazla öğrenci yetiştirmiş, milli sporcuları ülkemizi başarıyla yurt dışında temsil etmiş bir spor kulübüdür.

Şu anda Çankaya’da 365 AVM’de 600 metrekare alanda eğitim veren okulda pandemi sebebiyle sıkı önlemler çerçevesinde alanında önde gelen yerli ve yabancı profesyonel eğitmen kadrosuyla derslerine devam etmektedir.

Diamond Dans’ta isterseniz sportif branşlarda eğitim alarak kendinizi geliştirebilir, yurtiçi ve yurtdışı yarışmalara katılabilirsiniz, isterseniz de hobi olarak o hep öğrenmek istediğiniz dansı öğrenerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sportif Danslar

Diamond Dans, Latin ve Salon Dansları, Salsa, Serbest Sitil, Bale ve Modern Dans alanlarında Lisanslı ve Yetkin Antrenörleriyle, federasyon onaylı güncel müfredata uygun eğitim programlarını hayata geçirerek her yaş grubunda öğrencilerini sportif olarak yarışmalara hazırlamaktadır. Milli sporcu ünvanını kazanan her bir öğrenci okul eğitimleri için avantajlı olmakta ve hem özel okullarda hem de devlet okullarında birçok destekten ve ayrıcalıktan faydalanmaktadırlar.

Sosyal Danslar

Diamond Dans, sportif dansların yanı sıra, o hep öğrenmek istediğiniz güncel ve popüler dans ve koreografileri hobi seviyesinde eğlenceli bir sosyal ortam içinde de sizlere sunmakta. Her yaş grubu için Salsa, Bachata, Merengue, K-PoP, Hip Hop, Lindy Hop, Zumba, Oryantal, Zeybek dersleri devam etmekte.

Yeni evlenecek çiftler için de seçtikleri özel müziklerine uygun koreografiler eşliğinde düğün dansı eğitimi de vermektedir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles