spot_img

Meltem Sarıkışlalı

Konuk olarak katıldığı televizyon programları ile gündeme gelen ve adından sıkça söz edilen , Türkiye’ ye getirttiği cihazları uzman kadrosu ile , halkımızın hizmetine sunan AHTAPOT sistemini Sohhox dergi okurları için başarılı zayıflama, güzellik uzmanı ve köşe yazarı Sevgili Meltem Şarkışlalı ile konuştuk . Bu sisteme dair merak edilenlerin yer aldığı harika söyleşi ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Söyleşi
Kadriye CİRİTCİ mavi_kralice_kadriye

RAMAZANDA ORUÇ TUTARKEN AHTAPOT SİSTEMİ İLE ZAYIFLAYIN!
Ramazan, kilo vermek ve aynı zamanda kötü beslenme alışkanlıklarınızı düzeltmek için harika bir fırsat. Bu fırsatı kaçırmamak istiyorsanız gelin birlikte ramazanda kilo vermenin detaylarına bakalım.
• Normalde 3-4 öğünde tüketilen besinlerin, beslenme düzeninin tamamen değiştiği bu dönemde 2 öğüne sıkıştırılmaması en önemli detaylardan birisi.
• Özellikle metabolizmanızı canlı tutması açısından sahura mutlaka kalkılmalıdır. İftarda ve sahurda birdenbire ve çok fazla yemekle mideyi doldurmadan beslenilmelidir.
• Sahurda tuz miktarını sınırlamak çok önemli. Tuzlu zeytin veya şarküteri ürünlerindeki tuzu mutlaka sınırlandırın. Fazla tuz gün içinde çok fazla susamanıza sebep olacaktır.
• Hamur işi ve şerbetli tatlılardan olabildiğince uzak duralım. Haftada 2 kez sütlü tatlı tercih edebilirsiniz.
• Hem uzun süre tok tutması, hem de sindirim düzenleyici olmaları nedeniyle lif bakımından zengin olan meyveleri (ham ve mümkünse soyulmamış halde) ve sebzeleri diyetinize dahil etmelisiniz.
• Yemeklerinizde kızartma yöntemi kullanmadan fırın, haşlama ya da ızgara yöntemi ile pişiriniz.
• 1 dilim ekmek yerine 1 el boyutunda ramazan pidesi tüketebilirsiniz.
• Sahurda 1- 1,5 litre.  İftarda 1-1,5 litre su içmeyi ihmal etmeyin.


Ramazan boyunca beslenmenize önerilen şekilde dikkat ederseniz ve aynı zamanda Ahtapot Yönteminin yağları bloke eden etkisinden faydalanırsanız ramazanda kilo kaybetmemeniz mümkün değil.
Son günlerde herkesin merak ettiği, tek seansta zayıflatan Ahtapot Yöntemi ile Oruç tutarken 13 cm’e kadar incelmek mümkün!
Türkiye’de Meltem Şarkışlalı’nın şubelerinde uygulaması gerçekleşen incelme programı kilo problemi olan kişilerde uzun seanslara gerek kalmadan 7 ila 13 cm incelme sağlayarak gözle görülür bir şekilde değişim elde ediliyor. Herhangi bir ameliyat, cerrahi yöntem veya enjeksiyon uygulanmadan yapılan bu işlemde ağrı ve acı hissetmeden tek seansta arzu edilen vücuda ulaşmak mümkün. Özellikle ameliyat olmak istemeyenlerin 2 beden küçülerek sağlıklı zayıflamak en büyük hayali. Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı, bu sistem ile bölgesel yağlanma sorunu yaşayan kişilerin kısa sürede sonuç almasını sağlıyor.
 
AHTAPOT SİSTEMİ NEDİR?
Kilo vermekte zorlanan kişilerin genelde bölgesel olarak kalıplaşmış yağlanma problemi yaşarlar. Birçok diyet çeşitleri, detoks programları, kamplar ya da egzersiz ile kilo kaybı sağlanabilir fakat genetik olarak bölgesel yağlanma sorunu olan kişilerde incelmek ve hızlı zayıflamak bu kadar kolay olmayabilir. Şikayetçi olunan bölgelerden eşit dağılımlı olarak yağ kaybı sağlamak için Bölgesel Zayıflama Teknolojilerinden faydalanmak gerekir.


Vücudunuzda yağ fazlalığı olan bölgelerden incelmek için bilim insanları zayıflama cihazları alanında son teknoloji olan AHTAPOT SİSTEMİ’ni geliştirdi. FDA ve sağlık bakanlığı onaylı bu yöntem non infaziv vakumlu radyo frekans uygulanması ile çalışma sergileyerek kısa sürede bölgesel zayıflama alanında kalıcı çözüm sağlamaktadır. Yağ hücreleriniz sıvılaştırarak küçülmesini sağlayan bu bu sistem elastin kolajenlerin canlanmasıyla cildin sarkmasını ve kırışmış dokuların toparlanmasını sağlıyor. İlk seanstan itibaren gözle görülür çözüm üreten Ahtapot Sistemi, 44 dereceye kadar ısı ve multi-polar radyo frekans ile manyetik titreşim sağlayarak masaj hissi yaratır, acı ve ağrı hissetmeksizin vücuttaki yağları küçülterek atılımını hızlandırır ve dolayısıyla gözle görülür bir incelme sağlamaktadır.
Karın çevresi, yan simitler, Basen bölgesi, kollar, sırt, boyun çevresi ve yüz olacak şekilde istenilen bölgeye uygulama sağlanabilmektedir. 10 yaşından 80 yaşına kadar uygulanabilen bu sistem hiçbir yan etkisi olmaksızın kilo problemi yaşan her bireye uygulanabilmektedir.
Ahtapot Sistemi ile incelirken aynı zamanda ciltte sıkılaşma da sağlandığı için 1 kilo kayıp sağlansa bile 3 kilo vermiş gibi ince, sıkı ve daralmış görünüm sağlanıyor. Dünya’da en iyi zayıflama sistemi olarak tanınan Ahtapot Zayıflama sistemi kısa zamanda kuvvetli ve sonuç odaklı çalışmalar ile 2 ila 4 bedene kadar küçülme sergilediğinden dünyaca tercih ediliyor.
 
AHTAPOT ZAYIFLAMA NEREDE UYGULANMAKTADIR?
Ahtapot Zayıflama Sistemi Meltem Şarkışlalı’nın İstanbul’ da Ataşehir ve Mecidiyeköy ‘ deki şubelerinde uygulanmaktadır. Uzmanlar eşliğinde profesyonel analiz ve detaylı bilgi almak adına ön görüşmelerin ücretsiz olduğu merkezlerden randevu talep edebilirsiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles