spot_img

Erdi Öztürk

  1. R2 Akademinin Hikayesi Nedir : R2 akademi  uzun senelerdir kurumsal hizmet veren hem kişisel gelişim konularında hemde spiritüel alanlarda danışmanlık veren bir yapıdır. R2 akademinin hikayesi aslında gül hanım üzerinden başladı öylede devam ediyor. Gül hanım bu arada annem olur. Kendisi gençlik dönemlerinden beri bu alanlarda çok yetenekli ve kendisini geliştiren birisi birçok referans danışanı da mevcut bir kişidir. Kendim ise Üniversite sonrasında Kurumsal şirketlerde yöneticlik yapıp hatta farklı ticaret alanlarında bireysel çalışmalar yaptım fakat hayat serüvenim beni annem ile bir hikayeye getirdi. Gül hanım bana her zaman derdi çok yeteneklisin senin yolun şifa üzerine kendini geliştir diye fakat gençliğin vermiş olduğu heyecan ile pek ne demek istediğini o zamanlar anlamamıştım.  Yaklaşık 8 senelik kurumsal çalışma hayatım sonrasında aslında olmak istemediğim yerde olduğumu düşündüm ve  Gül hanım ile birlikte eğitimlere ve kendimi geliştirmeye kendimi bulmaya başlayarak bu alanlarda hizmet vermeye başladım.  
  • R2 Akademinin Kuruluş Amacı nedir ? Öncelikle Daha önce belirttiğim gibi kurumsal çalışma hayatından edindiğim bazı analiz ve yorumlama tekniklerine sahiptim.  Bu sektörde hizmet veren yüzlerce bireysel kişi var. Bir o kadar da maalesef duygu istismarcıları var. Bu durumu bir arz talep gibi düşünürsek bu alanda doğru hizmet almak isteyen kişilerin oranı çok çok fazla.  Bizim amacımız bu çalışmaları kurumsal bir yapı haline getirerek danışanların maduriyetinin önüne geçip karşılıklı güven sağlamak. Kişisel gelişim, Spiritül konular da hizmet veren bir şirketimiz var. Bu şirketimizin Avukatı, Muhasebecisi, Kendi içinde freelance eğitmenleri asiste eden arkadaşlarımız var. İstanbulda merkez bir ofisimiz var. Baktığınız zaman aslında bu hizmeti evimizin bir odasında kendimiz de yapabilirdik bu saydıklarımızın hepsi bize ek bir mali yük gibi gözükse de aslında olması gereken bu.  Bir hizmet veriyor ve bu hizmetten gelir elde ediyorsanız Bir mali ve Hukuki etik alt yapınızın olması gerekli , Vergi ödemek zorundasınız . Herşey den önce bereket için evinizden çıkıp bir işe niyet edip o işyerinin kapısını açmak gerekir. Burada oluşturmak istediğimiz yapı Hizmet alan kişiler bireysel muhattap bulmak yerine  karşılarında güven veren bir şirket yapısı sunmak. Danışanlarımıza her zaman söylüyoruz sizlerin burada Muhattabı R2 akademidir. Ödeme yapılan şirket r2 akademinin banka hesabıdır. Her türlü olumlu veya olumsuz durumda şirketimiz sizlere çözüm önerileri üretmek ve sorunu ortadan kaldırmak için uğraş verecektir. R2 akademi  Danışmanlık şirketini evet Gül hanımın hikayesi üzerine kurduk fakat  şuan gerçekten büyüyen bir kitlemiz var. Bu hizmeti daha ayakları yere sağlam basan bir şirket ve daha geniş bir ekip haline getirmeye çalışıyoruz.
  • Çalışmalarınız Hangi alanlarda  ?  R2 Akademi olarak öncelikle Gelecek Fal tarzı konulardan uzak duruyoruz. Bu durum bence çalışmaların ciddiyetini azaltıyor.  İnancımıza göre Gaybı yalnız allah bilir.  Sezisel olarak tahminde bulunan kişiler var fakat Hizmet alan kişi o an ağzınızdan çıkan her harfe çok önem verdiği için R2 akademi olarak bu tür söylemleri doğru bulmuyoruz.  R2 akademi  kendisine hizmet alanı olarak Reiki şifa uyumlamaları, Bioenerji metotları , Esma ve Reiki eğitim çalışmalarını benimsemiştir. Her çalışma kişiye özel olarak tasarlanır ve uyumlama yapılır.  Reiki temelinde temiz enerjiyi , Temiz niyetleri ve Doğru cümleleri kurmayı içerir. Çalışmalarımızda insan dışı bir enerji kullanılmaz ve tamamen hizmet veren eğitmenin kendi bireysel çalışmasıdır. Esmaların gücüne sonsuz inanıyoruz mutlaka her insanın dönem dönem hayatında eksik esmaları oluyor , Enerji dengesi bozulabiliyor bu durumların sosyal hayattaki yansımaları her insanda farklı olabiliyor.  Bizler bunların tespiti için öncelikle bir Analiz gerçekleştirip sonrasında danışan ile tespit edilen eksiklikler yönünde bireysel çalışmalar yürütüyoruz. Analiz hizmeti tamamen Eğitmenin bireysel yeteneği ile yapılır metot olarak sarkaç ve durugörü metotları uygulanır.
  • Tecrübelerinizi paylaşmak adına bir kitap yazmayı düşünürmüsünüz :  Kitap durumu bizim için çok özel bir durum. Tabi ki herkes kendi eserini çıkarabilir fakat bu durumunda suistimale açık olduğunu düşünüyoruz 30 TL ye kitap satıp insanların bu kitaptan bir şeyler ummaları pek vicdanen doğru değil. İleride bir kitap çıkarırmıyız bilmiyorum yarın neler getirir bilemeyiz fakat bir kitap yazarsak bunu insanlara pazarlar ve satarken yaptığımız reklamın vicdani etik boyutuna dikkat ederiz mutlaka
  • R2 Akademinin Olmazsa olmazı nedir ? : Bizim olmazsa olmazımız öncelikle Güven ve kaliteli iletişimdir.  Hiçbir hizmetimizde Danışanlarımıza bir süre veya vaad vermiyoruz. İnancımıza göre herşey Öncelikle Allahın izni ile olur. Hizmetimizide vesile ediyorsa Ne mutlu bizlere. İletişim kalitesi gerçekten çok önemli.  Birde Bu tür hizmetlere ödenen bazı paraları duyuyoruz gerçekten çok uçuk ve korkunç rakamlar. Lütfen bu hizmetlere çok büyük rakamlar ödemeyin Kimse size hizmet sonrasında bir kesinlik vaad  veremez.Ruhsal ve Manevi sorunlar yaşarken birde maddi kayıp yaşamayın.  

Herkese Sevgiler , Mutlu Günler Dileriz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles