spot_img

KADRİYE CİRİTCİ ‘NİN MERAKLA BEKLENEN ROMANII GÜN KURUSU NİHAYET OKURLARI İLE BULUŞTU

Ankara Cemiyetinin sevilen simalarından Kadriye CİRİTCİ‘nin yazmış olduğu “GüN KURUSU“ romanı nihayet okurlarıyla buluştu. Üç yıl gibi bir zaman diliminde yazdığı roman ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kadriye CİRİTCİ Sohhox dergi okurları için, şunları söyledi;
Heyecanlı bir bekleyişin ardından Romanımın okuyucularım ile buluşmasının sevincini ve mutluluğunu yaşıyorum. Karşılaştığınız insanların gözlerine dikkatlice bakın. Her insan bir hikayedir aslında.
Yazarsan roman, okursan şiir olur. Bazen geç kalıyoruz İnsana, hayata, insan olmaya, insanca yaşamaya…

Yirmi üç bölümden oluşan romanımda kendinizden hikayeleri, yaşanmışlıkları bulacağınıza ve severek okuyacağınıza yürekten inanıyorum. Son derece akıcı ve sürükleyici bir kurgu romandır. Kaleme alırken hayal gücümü kullandım ve yaşanmış insan hikayelerinden esinlendim. Yazmak nefes almaktır. İkinci roman kitabımı sıcağı, sıcağına hemen yazmaya başladım. “Pembe Öğretmen” geliyor. Karlı dağların Eteğinde sıcacık bir yürek. O da, en az Gün Kurusu Romanım kadar akıcı ve sürükleyici olacak, çok seveceksiniz. İlk kitabımGün Kurusu romanı çıkalı henüz 3 hafta oldu ve şu ana kadar çok güzel bir ilgi ve talep var. Tabiki bundan mutluluk duyuyorum. Bir yazarın emeğine saygı duyulması gurur verici. İmza günü için çok soru geliyor farklı projeler var henüz karar vermedim zaman içinde değerlendirip netleştireceğim. Gün Kurusu Romanımın gelirinin yüzde onluk telif hakkım olan kısmını Sokak Hayvanlarına mama desteği için kullanıyorum.

Hayvan severim ve her insanın yapması gereken insani bir görev olduğunu düşünüyorum. Masum canları koruyalım ve destek olalım. İmzalı kitap siparişi vermek isteyen okurlarım sosyal medya hesaplarıma mesaj atarak kitabımdan talep edebilirler, ya da yayınevi ve diğer kitap satışı yapan sitelerden online satın alabilirler. Romanım ile ilgili; Başta ailem olmak üzere, dostlarıma, arkadaşlarıma, Türkiye’nin pek çok ilinden desteğini esirgemeyen tüm okurlarıma çok teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.

Bizde; Sohhox dergi olarak başarısından dolayı, çağdaş Yazarlar kategorisinde yer alan değerli yazarımızı tebrik ediyor, bol okurlar ve satışlar diliyoruz. Yolunuz açık olsun.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles