spot_img

Winter Carnival Astrology and New Year Shopping Event

Brand Invest ve Atlınel Ankara Otel ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde hazırlanan “Winter Carnival Astrology and New Year Shopping Event” 10-11 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi.

“Astrolojinin Prensesi” olarak tanınan Hande Kazanova, ilk gün buradaki Hill’s Restorat’ta katılımcılarla interaktif bir astroloji sohbeti gerçekleştirdi. Katılımcıların soru yağmuruna tuttuğu Kazanova, verdiği cevaplarla konukların beğenisini topladı.

Üzerinde yeni yıl konseptine uygun kırmızı şık bir elbiseyle etkinliğe katılan Hande Kazanova, Ankara’da bulunmaktan ve bu keyifli eventin bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Yeni yıl konseptlerindeki ürünleriyle etkinliğe katılan kıyafet, kozmetik ve gıda stantlarının sahipleri de müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İkinci gün ise Tape Beauty Ankara’dan Anna Ergen, estetiksiz kırışıklık gidermeye ve yüz gerdirmeye yarayan bantlarını uygulamalı olarak tanıttı. Katılımcılar, elleri dahil yüz ve boyun bölgelerinde gerekli gördükleri yerlere tape uygulamasını yaptırdı.

Blue Art’tan Burcu Filiz Derya’nın da seramik workshopu yaptırdığı etkinlikte, katılımcılar seramik kupaları kendi beğenilerine göre renklendirerek, keyifli zaman geçirdi.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles