İnsanı gerçekten yoran, hayatı sorgulatan bazı ilginç tipler

İnsanı gerçekten yoran tiplerle muhatap olmaktan daha kötü olan şey; bu kişilerin, hayatınızdan çıkaramayacağınız insanlar olmasıdır. Adeta bir ceza gibi bir ömür bunlarla yaşamak zorunda kalırsınız. Lafı daha fazla uzatmadan tiplerden bazılarına göz atalım;

PİLAVA KETÇAP SIKANLAR

Böyle bir skandala maruz kalana kadar kimse inanmıyor ama rivayete göre pilava, ketçap sıkıp yiyenler varmış. Görenler olmuş.

DENİZE DONLA GİRENLER

Tabii ki herkesin giydiğine kimse karışamaz. İsteyen bu şekil giyinip denize girer, isteyen şu şekil giyinip…Denize donla girenler hariç…

DE – DA AYIRMAYANLAR

Aslın da ilkokul da çözülmesi gereken bir mesele. Çokda zor değil.

KUYRUĞA KAYNAK YAPANLAR

Kendi zeki sanan insan tipi. Hemen her kuyrukta görebilirsiniz. Genelde birkaç kişinin tepki göstermesi ile söylene söylene sıranın arkasına gider.

DOKUNMADAN KONUŞAMAYANLAR

Dokunarak konuşmak bazılarında takıntı seviyesinde olabiliyor. Sırf bu yüzden omzu delineneler bile var. Bu alışkanlığın bir tık üstü de insanı ürpertiyor.

ANTİ- DEODORANTÇILAR

İnsanlık halidir. Tüm canlılar gün içinde terleyebilir. Fakat doğa bu şekilde işliyor diye de deodoranta karşı bir savaş açmaya gerek yok. Üstelik çok da pahalı değil. Bir kutusu bir ay götürüyor.

DÜNYA DÜZCÜLER

Madem dünya düz, neden sonuna gelince aşağıya düşmüyoruz?!?!!??

ASLA SUSMAYANLAR

Bazıları o kadar susmaz ki sıra kesinlikle size gelmez. Hatta asıl derdi olan siz olsanız bile o, sabah bakkalda ekmek kalmadığı için yaşadığı mağduriyeti 13 saat anlatabilir.

HER ŞEYİN LAFIN, HER EYLEMİN ALTINDA BİR ŞEYLER ARAYANLAR

Kuşku yeri geldiğinde güzeldir. Hayatı daha farklı şekilde anlamlandırabilmeyi sağlar. Fakat bazen bir şey, gerçekten o şeydir. Gerçekten…

HER ŞEYİ ÜZERİNE ALINANLAR

Belki de en fazla yoran insan tipidir. Olmadık alınganlıkları vardır. Zaman zaman “acaba ben böyle bir demek istedim” dedirtirler.

SÜREKLİ BEKLETENLER

Bu kişilerin evden çıkıyorum ya da evden çıktım demesine asla inanmayın. Muhtemelen siz beklerken hala hazırlanma aşamasına geçmeye çalışıyordur. Sürekli bekletenlerin diğer bir huyu da 5 dakika beklediğinde sanki 10 saattir oradaymış gibi davranmasıdır.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,872TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles