Klasik Otomobil

Klasik otomobil dünyası, herkesin çok sevdiği fakat ülkemizde pahalı bir koleksiyon tutukusu. Özellikle Amerika ve Avrupa’da kalsik otomobil tutkunları için bir çok garaj, araç satışı yapan galeriler ve sınırsız yedek parça imkanı bulunmakta, durum böyle olunca kolay ulaşılabilir bir keyfe dönüşüyor ve daha çok kişinin ilgisini çekiyor. Bu sebeple kurulmuş binlerce kasik araç blogu bulunmakta biz sizler için en iyi 10 tanesini derledik.

Take to the road

Take To The Road, Niall Julian tarafından kurulan ödüllü bir klasik otomobil blogudur. 2015 yılında kurulan Take To The Road, tüm klasiki otomobil incelemelerinin tümünü içeriyor. İster klasiklerle ister geleceğin klasikleriyle ilgileniyor olun, Take To The Road’da sizin için yeterli bilgiler bulunmakta.

Car Throttle

Otomobil meraklısı Adnan Ebrahim tarafından kurulan Car Throttle, Londra ve New York’ta bir yazar ekibi tarafından yönetiliyor. Otomotiv şovlarından videolar ve özel görüntüler dahil olmak üzere çeşitli eğlenceli klasik araba içeriğine sahiptirler. Okuyucular, kendi araba videolarını gönderme ve viral bir trend yaratma şansına sahip.

The Car Expert

Klasik otomobil pazarı hakkında derinlemesine tavsiye arıyorsanız, The Car Expert ile yanlış gidemezsiniz. Bu ödüllü web sitesi, üreticiler ve otomobil haberleriyle ilgili en son bilgileri içerir. Ayrıca, klasik bir araba satın alırken bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacak birçok yararlı finansal tavsiye sağlarlar.

Classic Driver

Nefes kesen fotoğraflarla dolu Classic Driver, çevrimiçi bir dergiye bakmak gibidir. Satılık en yeni klasik arabaları sergilemenin yanı sıra, klasik otomobil kültürü hakkında da yazıyorlar. Bu lüks saatler, müzayedeler ve garajınızda olmasını isteyeceğiniz türden arabalardan oluşan bir yaşam tarzını temsil eder.

My Classic

My Classic, Birleşik Krallık’ta devam eden en son klasik otomobil haberlerini sağlamaya kendini adamıştır. Ülke çapında gerçekleşen şovlar ve etkinlikler hakkında birçok yararlı bilgi sağlar. My Classic ayrıca Birleşik Krallık’taki tüm klasik araba kulüplerinin kapsamlı bir listesine sahiptir.

The Car Spotter Blog

Araba Gözetleyici Blogu, incelemeler ve gösteri yerleri içeren, klasik otomobil bilgisi merkezidir. Klasik otomobilinizi kışa nasıl hazırlayacağınız gibi araç bakımı konusunda birçok yararlı ipucu da var.

My Car Quest

My Car Quest, tarihteki en büyük klasik arabaları keşfetme yolculuğunda. Eski arabalar da dahil olmak üzere bir dizi araca odaklanıyorlar. Web sitesi, teknoloji sektöründe otuz yıldan fazla deneyime sahip olan Mike Gulett tarafından yönetilmektedir.

FOXY Lady Drivers

Yıllar geçtikçe, klasik arabalar kadınlar arasında popüler hale geldi ve FOXY Lady Drivers blogu kadın sürücülere adanmıştır. Steph Savill tarafından işletilen web sitesi, kadınlara klasik otomobil pazarı hakkında faydalı tavsiyeler sunuyor. Daha fazla kadını otomotiv endüstrisine katılmaya teşvik etmek için sektörün spot ışıkları da var.

Oldclassiccar

Klasik arabaları modern klasiklere kadar kapsayan bir blog için, Eski Klasik Arabadan daha iyisini bulamazsınız. İngiltere merkezli site küçük başladı, ancak zamanla büyüdü. Geçmişin arabaları için nostalji sunuyor ve onu mutlaka okunması gereken bir blog yapıyor.

Petrolicious

Etraftaki en detaylı klasik araba bloglarından biri olan Petrolicious, her türlü aracı kapsıyor. Filmler, Instagram gönderileri ve bakım tavsiyeleri hakkında makaleler içerirler. İster bir araba koleksiyonu ister paylaşmak istediğiniz harika bir yol gezisi olsun, kendi klasik araç hikayenizi gönderme şansınız da var.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles