spot_imgspot_img

Büşra Aydınlı

Ben Büşra Aydınlı. 2 Haziran 1992 doğumluyum. Ankara’da doğup, büyüdüm. İlköğretim, lise ve üniversite eğitimimi Ankara’da tamamladım. Ailenin 3 kız 2 erkeği arasında kızların ortancasıyım. Ortanca olmak diye genellenen şeylere yakınım bu sebeple. Tobb ünv. İç mimarlık ve çevre tasamı bölümünden mezun oldum. Küçüklükten beri sahip olduğum yaratıcılıkla ve gördüklerimi orjinaline çok yakın resmetme gibi çizim yeteneklerimin varlığıyla bu alana en başta babamın desteği ile yönlendim.


Küçük yaşlarımdan beri hep sanata dair bir ilgim vardı özellikle dans, müzik ve tiyatro gibi alanlarda. İlk sahne deneyimim küçük yaşlarımda tiyatro ile oldu ve o günden bu yana da sahne tutkum devam etti. Sahne tutkum derken bahsettiğim aslında enerjimle var olduğum herşeyi kapsayabilir. Kamera önü ve set tutkum da buna dahil:)
Son zamanlarda üniversite eğitimimin yoğunluğundan enerji bulamadığım ilgi alanlarıma odaklanmış ve tamamen ruhumun, enerjimin var olduğu işlere kendimi adamış durumdayım. Instagram’daki varlığımın ve mümkün olduğunca samimi paylaşımlar (ki bu en önemsediğim konu) yapmamın temelinde de bu enerji ve tutku yer alıyor.
İnsan ilişkilerinde en önem verdiğim konu ise güvendir. Hayata bakış açım ‘her konuda elinden gelenin en iyisini yapmak’ ve gerçekliğe bağlılığıma dayanır. Yapmacıklıktan hiç ama hiç haz etmem. Fiziksel olarak doğallıktan yanayım ve doğal halimle aldığım tüm güzel yorumlar beni mutlu edebilir. Hem fiziksel hem de yaşam stili olarak yalınlıktaki kaliteden hoşlanırım. Güzelliğin en başta ruhtan geldiğine inanıyorum. Gözlerdeki ışık ve enerji var olan güzelliğin en önemli tamamlayıcısıdır. Kamera önünde olmayı seviyorum. Doğuştan gelen bir enerjim var.
Modelliğin çeşitli güzellik standartlarında olması gerektiğini düşünmüyorum. Fiziğime ve enerjime güvenim tam. Hayatın farkındalıkla yaşandığında gerçek mutluluğa erişileceğini düşünüyorum.
Eşimi çok seviyorum, ben demek o demek. Ondan bahsetmediğim bir yazı olamazdı. Aslında kurduğum tüm cümlelerde ve kelimelerde zaten o da var. ‘Ben’ ile başlıyorsa onunla bitmeli.

Önceki İçerikKlasik Otomobil
Sonraki İçerikDyt. Senanur Çevik_

Son Konular