spot_img

Melikenur Kaya

1998 yılında Kahramanmaraş’ta doğdum. İlköğretim ve liseyi burada tamamladıktan sonra 2016 yılında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım ve 2020 yılında fakülteyi 2. olarak tamamlayıp mezun oldum. Üniversite dönemi boyunca birçok mesleki eğitim platformunda yer aldım. Araştırmayı, okumayı seven sürekli ileriyi hedefleyen ve mesleğimi layıkıyla yapabileceğime inanan biriyim.
Şuanda Online olarak kendi beslenme danışmanlığımı vermekteyim. Beslenme ve sağlık alanında kendini geliştirmek, güncel bilgilere hakim olmak, her zaman daha ileriyi hedeflemek, her konuda topluma ve çevresine iyi anlamda rol-model olabilmek, beslenme ve diyetetik alanındaki konulara tamamıyla hakim olmak, yerli tüketime teşvik edebilmek, sağlıklı dengeli ve yeterli ve hatta sürdürülebilir beslenmenin yaşam tarzı haline getirilmesinde teşvik ve destekte bulunmak ve vazifemi en güzel şekilde yerine getirebilmek en temel hedeflerimdir.

BESLENMEK ; sizden sağlığınızı, rahatınızı, keyiflerinizi aldığında, hayata karşı nefes nefese kaldığınızda DEĞİL!! Size sağlığınızı korumanızda ve sürdürmenizde yardımcı olduğunda; bedeninize, ruhunuza güç verdiğinde güzeldir…

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles