spot_img

Mell

BU CUMA GÜNÜ NERDEYİZ?

CAJUN CORNER TUNALI sahnesi çok özel bir ismi ağırlıyor!

Peki kim o isim?

Türkiye’nin en gözde bayan dj’lerinden “DJ Mell” canlı performans gösterecek.

İstanbul’dan gelen Mell, Ankaralılarla buluşmak için gün sayıyor. Cajun Corner Tunalı sahnesi Ankara’ya yeni bir soluk getirdi. Haftalık dj etkinlikleriyle beraber güleryüzlü hizmet anlayışıyla, işletme müdürü Aytaç Aydemir eşliğinde gelen müşterileri harika bir biçimde ağırlıyor. Çok özel kokteyleri, binbir çeşit içki çeşitliliği ile de sınırları zorlamış görünüyor. Bu cuma günü eğlence doruklarda olacak… Çok yakında dünyaca ünlü yabancı dj’leri ağırlayacak Corner sahnesi cuma ve cumartesi günleri akşam 21:00’den sonra müziğin ritmiyle eğlenmeye devam devam edecek.
DJ Mell’i tanıyalım:

Uzun yıllardır müzik sektöründe olan Mell (Sibel Melis Çetiner ) müzik hayatına ilkokul 5. sınıfta okul korosuna katılarak başladı. Daha sonra lise yılarında Ankara M.E.B Çoksesli Korosu’na katılarak devam etti. Disiplinli bir eğitim deneyimlediği bu ilk yıllarını, müziğe olan tutkusunu büyüterek devam ettirdi.

Bu çalışmalar sonrasında ise sektör değiştirerek 9 yıl boyunca profesyonel dans hayatına başladı. Birçok ünlü isim ile klip, konser, televizyon şovlarında çalıştı. Koreograflık yaptı.

Uzun yıllar DJ’liğe ilgi duyup, hobi olarak başladığı bu sektörde profesyonel eğitim alarak çeşitli eventlerde çalmaya başladı. ‘Puma’ sponsorluğunda etkinliklerde çaldı; birçok kurumsal etkinlikte kabin başına geçti. Şu an etkin olarak İstanbul’da müzik hayatına devam etmektedir.
Yasin Aksoylu ile birlikte kurdukları ’Vortex’ isimli DJ-Saksafon grubunun Dj’liğini yapmaktadır.

‘Eğlenmeden eğlendiremezsin’ mottosunu benimseyerek , her yaptığı işte eğlenmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyor.


Adres: Cajun Corner Tunalı
Remzi Oğuz Arık, mh, Bülten Sk. No:9, 06550 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 467 1617

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles