spot_img

MİLANO MODA HAFTASI 2024

Dünyanın en prestijli ve etkili moda etkinliklerinden biri olarak bilinen Milano Moda Haftası, çarpıcı yaratıcılık ve stil gösterileriyle küresel moda camiasını büyülüyor. Her yıl İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen bu büyük moda mükemmelliği kutlaması, İtalyan tasarımının ve uluslararası moda trendlerinin en iyilerini sergilemeye devam ediyor. Milano Moda Haftası 2024’ün programı, moda dünyasında yılın gidişatını belirlemeyi vaat eden heyecan verici etkinliklerle dolu. Camera Nazionale della Moda Italiana’ya göre tarihler şu şekilde listeleniyor.

Milano Moda Haftası AW24

Erkek Moda Haftası – Ocak 2024

  • 12-16 Ocak 2024: Milano Moda Uomo – Milano Erkek Moda Haftası

Yıl, Gucci, Prada ve Versace gibi önde gelen tasarımcıların Sonbahar/Kış 2024 erkek giyim koleksiyonlarını sergileyeceği Milano Moda Uomo ile başlıyor. Podyumlar, sofistike terzilik ve çağdaş erkek giyim estetiğinin büyüleyici bir gösterisine ev sahipliği yapacak.

Kadın Moda Haftası – Şubat 2024

  • 20-26 Şubat 2024: Milano Moda Donna – Milano Kadın Moda Haftası

Şubat ayında Milano Moda Donna, Fendi, Armani ve Dolce & Gabbana gibi önde gelen tasarımcıların yer aldığı kadın Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonlarını ön plana çıkaracak. Bu hafta lüks haute couture’den hazır giyim zarafetine kadar kadın modasının en iyileri sergilenecek.

Milano Moda Haftası SS25

Erkek Moda Haftası – Haziran 2024

  • 15-19 Haziran 2024: Milano Moda Uomo – Milano Erkek Moda Haftası

Haziran ayında geri dönen Milano, bir kez daha erkek modasının geleceğine bir bakış sunan, tanınmış İtalyan tasarımcıların ve yeni ortaya çıkan yeteneklerin İlkbahar/Yaz 2025 erkek koleksiyonlarının açılışına tanık olacak.

Kadın Moda Haftası – Eylül 2024

  • 18-24 Eylül 2024: Milano Moda Donna – Milano Kadın Moda Haftası

Moda Haftası, yenilikçi tasarımlarla zamansız zarafeti bir araya getiren İlkbahar/Yaz 2025 kadın hazır giyim koleksiyonlarının sunumuyla Eylül ayında sona eriyor.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles