spot_img

Sadullah Alagöz

Ben Sadullah Alagöz. 23 Mart 1983 Ankara Kahramankazanlıyım. Ankara’da doğup, büyüdüm. Eğitimimi Ankara’da tamamladım. Alanım Mobilya Tasarım Uzmanı. Ailenin 3 çocuğu arasında en büyüğüyüm. Babam Turgut Alagöz’ün 1969’da yılında kurduğu Alagöz Grup Mobilyanın 2000 yılında yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatıma başladım. Tamamen ruhumun, enerjimin var olduğu işlere kendimi adamış durumdayım. ALG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak birçok sektörde istihdam yaratıyoruz ve yaratmaya da devam edeceğiz. Bunlardan bazıları Alagöz Grup Mobilya, Alagöz Eczane tasarım, Alg Dijital Medya, Gloria Jean’s Coffees, ALG Sigorta, Özsüt, ERSA Grup, Neoderm Sağlık, Bass Gıda, Alg Cafe, 4K gibi bazı şirketlerimizle istihdam yaratmaya devam ediyoruz. Bunların yanı sıra 25. Dönem Ankara Milletvekili Adaylığım, Ankara Sanayi Komisyon Başkanlığı, Evet Destek Platformu Kurucusu ve Genel Başkanı ve dört dönemdir gururla yürüttüğüm ANKAF Federasyonu Genel Başkanı olarak da siyasetin ve hayatın içinde olmaya, katkı sağlamaya devam ediyorum.


Teknoloji çağındayız ve sosyal medyanın gücünü çok net görebiliyoruz. İnsanlarla iletişim kurmayı, dinlemeyi, anlatmayı seviyorum ve önemsiyorum. Anlamak ve anlaşılmak gerçekten çok önemli bir konu. Önce karşımızdaki kişiyi dinleyip anlamalıyız ki iletişimimiz sağlıklı bir şekilde ilerleyebilsin. Instagram’daki varlığımın ve mümkün olduğunca doğal, içten paylaşımlar yapmamın esas sebeplerinden birisi de bu.
İnsan ilişkilerinde en önem verdiğim konu ise güven ve samimiyettir. İnsan bir şeyi gerçekten istiyorsa, gözlerinde o ışık ve enerji varsa istediği her şeyi yapabilir. Benim doğuştan gelen bir enerjim var. Enerjime güvenim tam. Hayatı farkındalıkla yaşadığında, doğru adımlar ve doğru stratejilerle ilerlenirse gerçek mutluluğa erişileceğini düşünüyorum..

Benim hayat felsefem ‘İşleyen demir pas tutmaz’.. ve “başarı zorluklarla mücadele etme sanatıdır.” Diyerek hepinize saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Sadullah Alagöz
ALG Holding Yönetim Kurulu Başkanı
ANKAF
Genel Başkanı

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles