spot_img

Serkan Polat

Ben Serkan POLAT, 1989 yılı Sivas doğumluyum. Ilköğretimimi Süleyman Nazif İlköğretim Okulunda, liseyi ise Tuzluçayır Lisesinde tamamladım. Egitimime Ankara Üniversitesi İşletme Bölümüne devam ettirerek mezun oldum. Aynı zamanda yardımcı oyunculuk ve tiyatro eğitimi de aldım Sonrasında ajansta Ankara istanbul cekilen dizi ve filmlerde ekip başı olarak çalışmaya başladım.

Bir kac yıl sonunda aldığım deneyimle, oyuncu cast direktörü oldum ve bir süre bu unvanda çalışmaya devam ettim. Çalışmış olduğum işi ve görevi severek yaptığımdan sebep, çalışmaya ve daha fazla tecrübe almaya gayret ettim. Bu anlamda şimdilerde ajansta menajer olarak çalışmaya devam etmekteyim, hedeflerim arasında kendi adıma bazı yapımlara imza atmak ve dizi çekimlerine yönelik tecrübelerimi ilerletmek yer almaktadır. Diğer taraftan yetenekli oyuncular da yetiştirmekte ayrı bir gayemdir. Bu anlamda sektöre girmekteki en büyük gayem, kişilerin daha başarılı olabileceğini, özgüvenlerini arttırabileceklerini, kendilerini ifade edebilme yönünü güçlendirebilecegini gösterebilmek ve varolan oyunculuk yeteneklerinin ortaya çıkarılabilmesinde yardımcı olabilmek benim için büyük bir övünç kaynağıdır.

Bu yönde oyuncu adaylarının yeteneklerinin ve buna bağlı ve yardımcı olabilecek diğer kabiliyetlerinin geliştirilmesini teminen güzel fırsatlar sunabilme düşüncesi benim ilkelerim arasında yer almaktadir. Tecrübelerim ışığında ve bu ana kadar yaptığım tespitlere dayanarak, inanıyorum ki her insanın içinde bir oyunculuk yeteneği vardır, işte tam bu noktada sektöre girme arzusunda olan kişilere yol gösterebilmek ve geleceklerine ışık tutabilmek bence büyük bir başarıdır. Son olarak da bu güzel mesleğe başlamamda emeği olan, girdigim bu yolda yolumu aydinlatan ve sonucunda bir çok başarıya imza atmamda emeği olan, bu ana kadar her bakımdan bana gönülden destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Merhaba istanbul Ankara’da çekilen
Diz Film fotomodellik Katalog Dergi Klip Reklam Model Mankenlik Sunuculuk Sinema oyuncu Güzellik Yarışması tv Programları ve talk Showlar Ankara İstanbul Bursa İzmir İzmit Antalya Kütahya Eskişehir Sivas Rusya İngiltere Kıbrıs bağlantımız vardır
Referanslar :
Beni affet star tv Ankara
Behzat ç
Rüzgârlı Sokak
Sol şerit
Sevdim Seni Birkere
Unutma beni
Deniz yıldızı
Esaretim sensin
Acemi Anneler
Teşkilât
Arka sokaklar
Akasya durağı
Kiralık aşk
Çukur
Mucize doktor
Babil
Afili aşk
Bay yanlış
Müstakbel damat sinema filmi
Tozkoparan
Bizim hikaye
Sen anlat Karadeniz
Çarpışma
Erkenci kuş
Kadın dizisi
Türkiye ziraat kupası reklamı
PTT
Ankara ticaret odası
Avlu
Söz
İçerde
Kırgın çicekler
Vatanım sensin
Deli gönül
Yusuf Yusuf sinema filmi
Demet Akbağ ile çok aramızda
Evimsin
Söz
Şampiyon
Hep yek
Molfix
Şevka t yerimdar 2
Kızlar ve anneler
Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz
Kırmızı Oda
Yasak elma
Alev Alev
Menajerimi Ara
Uyanış Büyük Selçuklu
Sel çal Kapımı
Turkcell reklam
Ptt reklam
Ankara ticaret odası ATO
Bozkır dizisi
Aşk ve Mavi
Şahsiyet
Börü
Kiralık aşk
Beyaz Show
Kızlar ve anneler

Ülker
Aselsan taı ….
Menajer Oyuncu Cast Direktörü Managemet
SERKAN POLAT ..

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles