spot_img

Summer Vibes Make Up Workshop & Shopping Events

Brand Invest Tarafından Hazırlanan Etkinliğe Yoğun İlgi

“Summer Vibes Make Up Workshop & Shopping Events,” moda ve makyaj tutkunlarını Çayyolu Peony’de bir araya getirdi. Brand Invest’in kurucusu Naz Ersoy ve proje ortağı Dilan Çakan, bu ritüel projeleriyle sezonu büyük bir başarıyla kapattılar. İstanbul ve Ankara’nın moda ve alışveriş dünyasında yankı uyandıran etkinlik, 12-13 Haziran tarihlerinde gerçekleşti.

Etkinliğin en heyecan verici anlarından biri, Benefit Cosmetics Türkiye’nin ürün lansmanı ve ünlü makyaj sanatçısı Ezgi Sadeghi’nin canlı makyaj performansıydı. Sadeghi, Benefit ürünleriyle yaptığı uygulamalarla katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı ve en yeni makyaj trendlerini tanıttı. Bu performans, ziyaretçilere hem alışveriş yapma hem de güzellik dünyasında yenilikleri keşfetme fırsatı sundu.

Renkli ve enerjik atmosferiyle dikkat çeken etkinlikte, moda tasarımcıları, kozmetik firmaları ve takı tasarımcıları stantlarıyla yer aldılar. Ziyaretçiler, iki gün boyunca farklı konseptlere sahip tasarım stantlarını gezerek benzersiz ürünleri keşfetme ve satın alma şansına sahip oldular. Etkinliğe katılan isimler arasında Sinem Odabaş Akın, Tülay Kaya, Gül Ayaz, Aslıhan Koç, Begüm Özcan, Funda Yavaş, Özgür, ve Mine Alp gibi önemli isimler de yer aldı.

Brand Invest kurucusu Naz Ersoy, etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, “Bu sezonu böylesine başarılı bir etkinlikle kapatmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm katılımcılara ve ziyaretçilere teşekkür ediyoruz. Gelecek projelerimizde de aynı enerjiyi sürdürmeyi hedefliyoruz,” dedi.

Brand Invest’in yaratıcı etkinlikleri ve başarılı projeleri ile ilgili daha fazla bilgi için takipte kalın!

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles