Uzay Yıldız

Uzay hanım öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Merhabalar Öncelikle ben uzay İsmim gibi Karakterimle kendimi yansıtmayı seviyorum. Tarzım ve farklı yarattığım güzellik algısı ve sektörde yaptığım girişimler ile Tanınıyorum. Make up artistlik ile başlayıp bir çok projede ve Bir çok markada yer alıp öncülük ettim. Başarıma başarılar Katmaya Devam ediyorum. Henüz 24 yaşındayım ve Kendi “UzayBeauty” Marka adı altında Tüm güzellik kraliçelerine öncülük ediyorum. Güzellik, gelişim ,yenilik her zaman benim için çok değerli zamanda öyle elbette.. Gülmeyi içerik üretmeyi farklı alanlarda yenilikler yaratmayı seviyorum.

Günlük hayatta makyaj size ne ifade ediyor?

Benim için güzellik Bakım demektir. Kendine bakan her birey her haliyle güzeldir. Çirkin kişi bence yoktur.

Yeni markanız ve ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Make up artist olarak kişisel bakıma öncülük etmek üzere “uzaybeauty” adı altında Bir marka yarattık.  Kişisel Bakım benim için çok değerli kişinin kendine cildine ve dişlerine bakması benim için öncelik bence herkes içinde öyle diyorum. Pürüzsüz ve parlak cilt için (aloevera özlü krem) Güzel gülüşler inci gibi Dişler sloganı ile (Diş beyazlatma tozu) ile Güzellik sektörüne adım attım.

Güzellik Felsefeniz nedir?

Make up artist olarak makyaj bir gölge oyunu diyorum. Kişide var olan güzelliklerin ön plana çıkması kusurlu olanlar bölümlerin kapatılıp kusursuzluk yaratmaktır. Makyaj Benim için Aşk Demek.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles