spot_img

Uzm. Dr. Şafak Göktaş

Merhaba,

Ben Uzman Doktor Şafak Göktaş.

Mezoterapi sertifikalı medikal estetik hekimi ve infeksiyon hastalıkları uzmanıyım.

Çocukluğumdan bu yana ilgimi çeken sağlık dünyasında hayallerimi her geçen gün gerçekleştirdiğim için mutluluk duyuyorum. Ayrıca bir tıp doktoru olarak kendimi geliştirme çabam hız kesmeden devam ediyor. Mezoterapi Derneği, Avrupa İnfeksiyon Hastalıkları Derneği ve Medikal Estetik Derneği’nin aktif bir üyesiyim.

Mesleğimin hakkını daha da verebilmek için İspanya, Güney Afrika, Çin ve İngiltere’ deki çeşitli hastanelerde çalıştım ve araştırmalar yaptım. Çalıştığım farklı hastanelerden, farklı yaklaşımlar ve tedaviler öğrendim. Birçok ulusal ve uluslararası hakemli dergide ve onlarca bilimsel toplantıda makalelerim ve sunumlar yaptım. Şimdi de kendimi geliştirmek için Roma, İtalya’ da 2 senelik medikal estetik doktora programına başlıyorum.

Birikimlerimi kliniğimde ağırladığım hastalarıma yansıtmak benim için bir diğer büyük mutluluk kaynağı. Gelenlere kendilerini iyi hissettirmek ve bana güven duymalarını sağlamak işimde her geçen gün bir adım daha ileriye gitmemi sağlıyor.

Medikal estetik alanında mezoterapi, Botoks, Dolgu,  PRP, Lipoliz yani Yağ Parçalama, Gençlik Aşısı, Saç Mezoterapisi, Mezolifting, ameliyatsız göz kapağı estetiği, damar içi Glutatyon tedavisi gibi medikal işlemler yapıyorum. Hijyeni ve kaliteyi ön planda tutarak, misafirlerimi daha güzel bir görüntüye kavuşturma fikri, beni her gün yeniden motive ediyor.
Medikal estetik alanında işine aşık ve güvenilir bir doktor arayanların çalacağı ilk kapı olmak uzun vadeli hedeflerim arasında. Bana ulaşmak isteyenler @drsafakgoktas instagram hesabından,  www.safakgoktas.com adresinden veya (0530) 601 14 78’dan arayarak diledikleri bilgileri alabilirler.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles