spot_img

2021 Balık Döngüsü

Astorolog Sibel Yavuz‘dan Balık Döngüsü, Zodyak’ın on ikincisi olan Balık burcunun döngüsü her yılın 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında gerçekleşir.

İşte, Balık burcuna dair bilinmesi gereken bazı önemli özellikler…

♓️Balık burcu su gurubuna bağlı üç Zodyak burcundan biridir. Balık burcu üçüncü ve sonuncu su burcu olduğu için Yengeç’in duygu dalgalarını ve Akrep’in tazyikli sularını duyguların okyanusuna akıtır. Balık enerjisi aktif hale geldiğinde derinlere dalmaya hazır olun; Balık enerjisi şefkatimizi ve merhamet duygumuzu uyandırır, kalplerimizi acı çeken kişilere açmamızı sağlar.

♓️Balık burcu gezegen döngüsü sırasında bu enerjinin farkında olsak da olmasak da etrafımızdaki insanlarla sezgisel olarak bağlantı kurabiliriz. Müzik, film, görsel sanatlar ve dans; tüm bunlar Balık’ın uzmanlık alanıdır.

♓️Balık’ın yönetici gezegeni Neptün’dür. Bu nedenle Balıklar diğer burçlara göre daha sezgiseldir ve daha fazla sanatsal yeteneğe sahiptir. Balık burcu insanları cömert, şefkatli, son derece vefalı ve ilgilidir.

♓️Balık burçları bilgelikleriyle bilinirler lakin Uranüs’ün etkisi altındayken bazen dikkat çekmek için kurban rolünü üstlenebilirler. Asla eleştirel olmayan Balık burçları her zaman bağışlayıcıdır. Zodyak burçlarının en hoşgörülüsü olarak bilinirler.

♓️Balık burcu illüzyonların, gölgelerin ardında bir görünüp bir kaybolmaların burcudur. Şefkatli Balık burcu empatiktir, iletişim halinde olduğu herkesin duygularını kavrar ve yansıtır.

♓️Zodyak’ın en bilge burcudurlar: En sonuncu burç oldukları için kendilerinden önce gelen her burcun enerjisini deneyimlemişlerdir. Balık enerjisi son derece derindir, asla yüzeye çıkmaz. Esasen bu burç bilinçaltını yönetir ve rüyalarımıza, hayallerimize, iyileşmemiş yaralarımıza hükmeder.

* Renk: Leylak, mor, eflatun, su yeşili

* Gün: Perşembe

* Uğurlu sayılar: 3, 9

* Uğurlu taşları: Akuamarin, Ay taşı, Ametist, Kuvars, Pembe Kuvars

* Vücuttaki yeri: Ayaklar

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles