spot_img

Gamze Kahraman

Ben Gamze Kahraman, 1985 Ankara doğumluyum ilköğretim lise ve üniversite eğitimimi Ankara’da tamamladım, üniversite lisansım siyaset ve uluslararası İlişkiler üzerine ama bu alanda sadece staj yaptım ve eğitimimi tamamladıktan sonra çok uluslu bir ilaç firmasında işe başladım. Eş zamanlı olarak da insan kaynakları üzerine yüksek lisansımı tamamladım. Her zaman ilgimin olduğu moda ve tasarım üzerine bir şeyler yapmak en büyük hayalimdi ve bu hayal doğrultusun da 4 sene önce ’’hikâyesi olan bir kız’’ markasını kurdum, bu dönemlerde de evlendiğim için düğün hazırlıkları, kişiye özel ürünler çok dikkatimi çekiyordu, her bireyin kendine ait hikâyesini yaratabilmesi adına isme özel nakışlı sabahlıklar üretmeye başladım.

Aynı zaman da güzel bir marka oluşturabilmek adına marka iletişimi bölümü ve iş güvenliği üzerine eğitimlerimler aldım ve hala devam etmekteyim. İlk önce internet satısı ile başlayan hikâyemiz Ankara’da ki ilk atölye ve mağazamızı açmamızla devam etti, ürün yelpazemizi geliştirerek, Türkiye’nin en kapsamlı gelin hazırlıkları mağazası olduk tabi sadece gelinlere değil damatlara, nedimelere ve anne adaylarına da hizmet vermekteyiz. Gecen sene de günlük kullanıma uygun kıyafet satışlarına başladığımız sanal mağazamızı da açtık.

Hem Türkiye hem Avrupa’ya hizmet veriyoruz. Bundan sonraki süreçte de en büyük hedefim ve hedefimiz, ekip sayımızı daha da artırarak, yeni ürünler çıkarmak yeni mağazalar açmak ve tabi ki yepyeni hikayelere ortak olmak.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles