Astrolog Sibel Yavuz

Sibel yavuz kimdir? Sizi biraz Tanıyabilir miyiz?

Sibel Yavuz; 1972 Tekirdağ doğumluyum. Aslen Selanikliyiz. İlk orta lise eğitimimi Çorluda yaptım. İşletme ve Sosyoloji eğitimi aldım. Evlendikten sonra eşimin şirketinde Proje müdürü olarak çalıştım. İki çocuk annesiyim. Çocuklarım büyüyünce Aile danışmanlığı ilişki ve yaşam koçluğu eğitimleri aldım. Hayatın anlamını sorgulayıp, neden sürekli bunları yaşıyorum, neden hep aynı döngüden geçiyorum? Dediğim bir dönemde aldığım Astroloji danışmanlığı sayesinde Astroloji ile tanıştım. Astroloji kendimi tanımamda potansiyelimi keşfetmemde ve merak ettiğim pek çok konuda bana yol gösterici oldu ve bende bu ilimi öğrenip neden başkalarına yol göstermeyeyim diye düşündüm. Yaklaşık dört yıldır Astroloji konusunda değerli hocalardan eğitimler aldım. Aldığım eğitimler halen devam etmekte, çünkü Astroloji engin bir deniz. Bir yıldır edindiğim bilgilerle, doğum haritası analizi yaparak danışanlarıma faydalı olmaya çalışıyorum…

Genç nesil astrolojiye oldukça ilgili, hatta takıntılı diyebilirsiniz. Sizce bunun nedeni nedir?

Gerçekten ilgililer. Bence sosyal medyanın ve televizyonun çok etkisi var. Hangi televizyon kanalını açarsak açalım, mutlaka burçları yorumlayan bir astrolog ile karşılaşıyoruz artık. Gazete ve dergilerde haftalık aylık burç yorumları yayınlanıyor. Astroloji teknikleri ile yapılan öngörülerin gerçekleşmesi bu ilgiyi daha da çok arttırdı. Aslında öngörüleri 12 temel burca indirgemek Astrolojimin sadece eğlenceli kısmı. Astroloji falcılık değildir ya da astrologlar kaderi tayin edemezler. Tatbiki Astrolojinin nimetlerinden faydalanalım ama unutmayalım Özgür iradenin temsilcileri olarak, her zaman seçeneğimiz vardır ve yaptığımız seçimler, özgür irademizle aldığımız kararlar ihtiyari kaderdir.

2021 için neler ön görüyorsunuz?

2020 hayatımızı alt üst etti.2021 de aynı derecede olaylı ama hayat bir şekilde daha pozitif olacak gibi görünüyor. 2021 ile birlikte artık sırada yeni bir dönem var. Kova Çağı. Jüpiter 19 Aralık 2021-14 Mayıs 2021 ve 28 Temmuz-29 Aralık 2021 tarihleri arasında Kova burcunda seyahat edecek. 2020 Oğlak burcunun gökyüzünde çok baskın olduğu bir yıldı ve aşırı Oğlak vurgusu hayatımızı kısıtladı, tatsız ve sınırlara hapsolmuş hale getirdi. Jüpiter İn Kovaya geçmesiyle, hayatımızın şeklen ve pratikte değişeceğini söyleyebiliriz. Bu ikilinin yolculuğunda sınırları aşan konular dünya gündeminde yer alabilir. Yönetim sistemlerine, kapitalizme, paranın kullanım şekline ve yönetimine, doğal afetlere, ikim konularında el atacaktır …

2021 senesinin ana teması, beslenme-beslenememe. Kıtlık, kuraklık, tarım ürünlerinin veriminin düşmesi riskiyle karşı karşıya kalabiliriz. Eski ve baskıcı kanunlar kaldırılıp yenilikçi yasalar çıkarılacaktır. Bu döngü isyanlar ve hatta devrimlerle başlayabilir.

Bu yıl sosyal çevre ve statünüz açısından da önemli bir yıl olacak. Bir yandan şans bize yardım ederken, bir yandan önemli hayat dersleri alacağız sanki.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,871TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles