spot_img

Alpay Yiğit

Alpay Bey öncelikle sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Merhaba 1972 İstanbul Bahçelievler doğumluyum Lise mezunu ve şuan açık öğretimden yüksek öğrenimime devam ediyorum. Kişisel olarak kara kalem resim çizmek ve klasik müzik dinlemek ve en önemlisi çok sevdiğim kahvenin yanında yeni kitaplardaki o kokuyu seviyorum.

12 senedir kişisel gelişim le ilgili olarak son 4 senedir de HASTALIKLARIN BAĞLANTISI OLARAK TRAVMALAR Üzerinde araştırmalar eğitimler seanslar ve çalışmalar yapmaktayım.

Eğitim alanınız da neler yaptınız. Şu anda neler yapıyorsunuz?

Evet şuan bizi takip edenlere aslında beynimizin hastalıkları nasıl tetiklediği ve bunların çözümleri, travmalarını özgürleştirme yöntemini anlatmak için Seminer, instagram üzerinden canlı yayınlar yaparak anlatmaya devam ediyoruz ve gerçek ten hiç geçmez denilen bir çok rahatsızlığın iyileşme mucizelerine tanık olduk.

Kanserden, panik ataga fibromiyolji den egzama ya tansiyon dan tip 2 şeker rahatsızlığına kadar.

Ne kadar zamandır yazıyorsunuz?

Son 2 senedir yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda daha çok yüreklere dokunmak için bu sistemi herkesin öğrenmesi adına önce ufak ufak notlar la başlayan bu  bilgileri kitap olarak çıkması na karar verdim ve inşallah haziran ayında piyasaya çıkacak.

Yazmanız da en büyük etken nedir?

Evet asıl soru bu

EN büyük etken bize Seminerlerimize gelemeyen seanslar alamayan maddi  sıkıntılar yaşayan o güzel yürekli insanların yüreklerine dokunmak olabilmek.

Konularınızı nasıl seçiyorsunuz?

Seminerlerimizde ve bireysel seanslarda soruları genelde kişinin hayatını etkileyen sıkıntı nın başladığı tarihten 3-5 sene önce neler yaşadığını öğrenerek  başlıyor çoğunlukla da anne karnından itibaren tüm yaşadığı travmaları istiyoruz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles