spot_img

Astrolog Anastasia

Ben 1986’da Rusya’nın kuzeyinde küçük bir köyde doğdum. Plesetsk köyünde. Onu duymuş olabilirsiniz. Rusya’da birçok uzay üssü var ve bunlardan biri Plesetsk uzay üssüdür. Evet,  köyümüzden 100 km uzakta uzaya uydu fırlatılıyor. Sokakta korkunç bir gürültünün olduğu ve evimizin sallandığı o anları hatırlıyorum. Bu füzenin fırlatıldığı anlardı. Çoğu zaman, akşam geç saatlerde fırlatma gerçekleşirdi ve roketin nasıl uçtuğunu ve arkasında nasıl beyaz bir iz bıraktığını görmek için sokağa koşardık. O gün biri bana yaklaşıp ‘ 30 yıl sonra bir Astrolog olacaksın ve kozmik dünyayı ve evrenin yapısını inceleyeceksin’ deseydi gülüp geçerdim.

Çocukluğumdan beri kendimi hep farklı hissettim. Evimizin çatısından yıldızlara bakmayı çok severdim. Kitaplar benim en iyi arkadaşlarımdı. Evet, çok okurdum. Hem ilkokulu hem de müzik kolejini pekiyi ile bitirdim. Neredeyse hiç arkadaşım yoktu, zamanımı ya ders çalışarak, ya okuyarak ya da piyano çalarak geçirirdim.

[O zamandan beri çok zaman geçti ve şimdi Yaroslavl şehrinde yaşıyorum. Moskova’dan 300 kilometre uzaklıkta bir şehir. Türkiye’yi seviyorum ve Türkçe biliyorum ama ileri seviye değilim.  30 yaşıma kadar kariyerimde epey yol kat ettim, ama hayatımda bir şeylerin yanlış olduğunu hep hissediyordum. Huzurum yoktu, insanları sevmeme ve onlara her zaman yardım etmeyi hazır olmama rağmen kendimi hep yalnız hissettim. İnsanlar sık sık tavsiye almak ve sohbet etmek için gelirlerdi. Ezoterizm ve numerolojiden her zaman etkilenmişimdir. İnsanların ruh halini hep sezgilerimle hissederdim ve kendimi de tam anlamıyla anlamak isterdim.

Ve 2020’ye geldiğimizde pek çok şey değişti. Ve 2020 baharında Astroloji okumaya karar verdim. Ondan önce ezoterizm, astroloji ve numeroloji üzerine birçok makale okudum. 2020 sonbaharında, devlet düzeyinde bile gerçekleşecek olaylar için ilk tahminlerimi oluşturabilecek seviyeye geldim. Astrolojik bir bakış açısından bile, 2020 olaylarını tahmin etmek mümkündü: koronavirüsün ortaya çıkışı, sınırların kapanması ve şu anda gerçekleşmekte olan toplu aşılama. Ve tüm bu olayların sonu bile Astroloji yardımı ile yaklaşık olarak tahmin edilebilir. Ama ben insanlarla konuşarak daha çok pratik yapıyorum.

Şimdi bir Hint Astrolojisi ustasıyım. Astroloji alanında 2 ve Astropsikoloji alanında 1 sertifikam var. Tabii ki, ilk başta kendimi Astroloji açısından tamamen inceledim ve ondan sonra başkalarına danışma vermeye başladım. Ve şimdi, 34 yaşında, hayatım boyunca bana işkence eden tüm soruların cevaplarını buldum ve bu konuda bana yardımcı olan tam da Astrolojiydi! Huzur bulmak ve hayatımı daha iyi hale getirmek için ne yapmam gerektiğini ve nereye doğru hareket etmem gerektiğini anladım. Tüm bu teknikleri kendi üzerimde denedikten sonra, tecrübemi başka insanlara aktarmaya ve hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olmaya başladım.

Astroloji bir bilimdir. Gezegenlerin insanlar üzerindeki etkisini araştırıyor. Hint Astrolojisi, hala deşifre edilmekte olan eski kutsal yazılara dayanmaktadır. Bu kutsal yazılar, evrenin ne olduğu, nasıl çalıştığını ve bizim amacımızın ne olduğu hakkındaki tüm bilgileri içerir. Bu kutsal yazılar ilahi bir kaynaktandır ve insan tarafından yazılmamıştır. Bu kutsal yazılar eski bir dilde şifrelenmiştir. Şimdi bile, insanoğlu tüm hayatının küçük bir parçasını deşifre etmek için bütün hayatını harcıyor. Bu bilgi sadece bu öğretiyi kabul edip doğru şekilde kullanabilenler tarafından kullanılabilirler. Astroloji, insana yardım etmek için tasarlanmıştır. Hayatında meydana gelen olayların nedenlerini ona açıklamak ve ona yol göstermek için tasarlanmıştır. Astroloji yardımı ile seanslarımızda anlattığımız araçları kullanarak hayatınızı daha iyi hale getirmeniz mümkündür. Astroloji insanlara yardımsever olmayı,  hayatları için sorumluluk almayı ve başka kimseyi suçlamamayı öğretir. Astrolojinin yardımıyla hayatımızdaki olumsuz olayların önüne geçebiliriz.

Pratiğimden en çarpıcı birkaç örnek:

1. Pahalı bir araba satın almak. Durumu analiz ettikten sonra ucuz bir araba almanız önerilir, çünkü kader gereği bir kişinin lüks bir araba ihtiyacı olmadığını görüyoruz. Ama insan kendi bildiği gibi yapar. Sonuç olarak, borç yada kredi ile pahalı bir araba satın aldıktan bir hafta sonra kaza gerçekleşir. Araba tamir edilemez, ancak borç yada kredi kalır.

2. Bu hikayenin iyi bir sonu var. Astrologa şu soru soruldu: “Büyük işlere yatırım yapmaya değer mi?” Durumu analiz ettikten sonra bunu yapmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Kişi söz dinler ve hiçbir şey kaybetmez. Ancak iş arkadaşı bu yatırımı yapar, sahip olduğu her şeyi yatırır ve her şeyini kaybeder.

Astroloji nasıl çalışır?

Bir kişinin doğum haritasını doğum tarihine, saatine ve doğum yerine göre hazırlarız. Bu bilgileri tecrübemize dayanarak deşifre ediyoruz. Müşterilerimin % 99’u, onlara anlattığım her şeyin hayatlarında şu an gerçekleşiyor olduğunu söylüyor. Ama bir kişinin sadece doğum haritasını gördüğümü ve yolunu bulmaya yardımcı olabildiğimi anlamanız önemli.  Sizin yerinize sizin için bir şey yapamam. Hayatınızı değiştirecek sihirli bir değneğim yok. Sen varsın! Sen ve eylemlerin sihirli değneksin. “Dünya” adlı okulda size sadece ne yapmanız gerektiğini ve kaderinizin ne olduğunu söyleyebilirim. Ve Astrolojinin bir falcılık olmadığını anlamak önemlidir. Evet, bir kişinin doğum haritasından hastalık, yaşamın zor dönemleri ve çeşitli konulardali kaderi gibi çok şey görebiliyorum. Ölüm tarihini bile görebiliyorum ama asla söylemem. Neden ki? Görevimiz bir kişiyi korkutmak değil, yardım etmektir. Pratik esnasında ölümü, ölüm dönemini ve nedenlerini analiz etmemiz gereken başka durumlar da olabiliyor aslında. Bu tür seanslarda, bir kişinin sevdiği birinin kaybıyla başa çıkmasına yardımcı olmak için yalnızca Astroloji bilgisine değil, aynı zamanda psikoloji bilgisine de ihtiyacımız var.

2021 yılı benim için çok zor başladı. Ocak ayında babamı kaybettim. Ölümünden sonra, birkaç gün Ezoterizm ve Astrolojide ölümün yorumunu inceledim ve bu durumdan kurtulmamı kolaylaştıran tam da buydu. Hepimizin fiziksel bedenin ebedi olmadığını, sadece ruhun ebedi olduğunu anlamaya ihtiyacımız var. Tıpkı bu kadar çabaladığımız tüm maddi değerlerin de ebedi olmadığı gibi. Ama bu maddiyat başkalarına yardım etmeyii bilen ve her zaman Allah’a şükreden kişinin yanında olacaktır. Bu nedenle, hayır işleri yapmak, ihtiyacı olanlara yardım etmek, dürüst ve asil bir yaşam tarzı sürdürmek çok önemlidir. Başkalarına yardım edecek paranız yoksa, fiziksel yardım sağlayabilirsiniz.

Astroloji dinle çelişiyor mu? Bana göre hayır. Önemli olan din değil, yaşam tarzınızdır. Dünyada, bazı mezhepler hariç, başkalarına zarar vermeyi öğreten tek bir din bile yok. Astroloji de aynen öyle.

Bir astrologa en çok hangi sorular sorulur?

– Karşı cinsle neden ilişki kuramıyorum ve bunun için ne yapmam gerek?

– Hangi bölümde okumalıyım, hangi mesleği seçmeliyim ve finansal kaderim nedir, kaderimi nasıl değiştirebilirim?

– Bir mülk yada araba ne zaman satın almalıyım?

– Sevdiğim kişi ile nasıl uyum sağlarım?

– Düğün tarihimi ne zaman seçmeliyim?

– Piyangoyu nasıl kazanabilirim?

– Dünyaya geliş amacım ne?

– Çocuklarımı doğru şekilde nasıl yetiştiririm?

Astroloji bir insanın bütün sorularına cevap verebilir! Astroloji, Astrologları dinlediğiniz takdirde hayatınızı iyi yönde geliştirmeye yarayan bir araçtır.

Ancak unutmayın, SİZİN ve SİZİN eylemleriniz hayatınızı ve onun sonuçlarını belirler. Evet, bazen hayatta zor dönemler olabiliyor ama insan asla umudunu kaybetmemelidir. Mümkün olduğu kadar yaşamaya, inanmaya ve başkalarına yardım etmeye çaba göstermelisiniz.

Benim hayatımın sloganı: “İnsanlara size davranmalarını istediğiniz gibi davranın.”

Kendinize inanın ve hayatınızı daha iyi hale getirebileceğinizi unutmayın. Sadece istemeniz ve bu yolda ilerlemeniz gerekiyor!

İyi şanslar,  kendinize iyi bakın!

Sevgilerimle, Astrolog Anastasia.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles