spot_img

Astrolog Aylin Pekel

BU SENİN HİKAYEN!!!

Uranüs boğa ,Satürn kova ilk raund 2020’de başladı,2021 de devam etti..Satürn ve Uranüs öylesine zıt kutupları temsil ederler ki birbirlerine açı yaptıkları zaman özellikle de kare açılarda çok sıkı bir gerilim ortaya çıkar .Çatışma gözle görülür şekildedir ..Uranüs’e özgü dürtü bireyci ,yapılanma karşıtı ve son derece isyankarken ,Satürn otorite disiplin yapılanma sorumluluklarla ilgilidir ..
Uranüs devrim gezegenidir..!
Satürn ve Uranüs her dokunuşunda otoriteye ve geleneklere karşı meydan okuma uyarılır.
Kişilerin özgür seçimde bulunma hakkı devlet veya toplumun diğer bölümlerince sınırlamalarla çatışır, pek çok gelenek ve kurum değişmeye veya yıkılmaya zorlanır ,örneğin çok sayıda fabrika kapanabilir ,eski düzen veya işlerin alışık yapılış yöntemleri kesin biçimde ve aniden ortadan kalkabilir ..
Bu değişimlerin çok fazla direnç ile karşılaşması da süpriz değildir direnç Satürn’ün yan bakış açısından kaynaklanır ve geleneği koruyup sürdürme çabası olduğu kadar, gelen değişimlerin fazla hızlı ve fazla keskin olma korkusu da barındırır ..
Zaman yeni olanı eski kılar ..!Uranüs’ün habercisi olduğu yeni düşünceler keşifler veya hareketler gerçekten kök salar ve Satürn ile maddeleşir..!
Uranüs boğa
‘tuttuklarını bir bir bırak ‘ derken ..
Satürn kova ‘benim denetimimde farklı yapılan ‘ der..!!
2020 / 2021 geçişi yeni hikayeler yazmak İçin sahneyi hazırladı..
Bütünün hayrını gözeterek hikayenizi yazın..
Satürn kova / Uranüs boğa geldi.!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles