spot_img

Aygül Berge

1988 İstanbul doğumluyum Kova burcuyum. Moda Tasarım mezunuyum, stajımı Türkiye’nin ilk erkek giyim Tasarımcısı olan Hatice Gökçe ile yaptım. Ardından Tekstil Firmalarında Tasarım hayatıma devam ettim. Fakat heyecanı ve inancına sahip olmadığımı açıkça görebiliyordum ve tamamen bırakmaya karar verdim.

Sonrasında Kadir Has Üniversitesinde kısa bir sertifika programı ile Sigortacılık eğitimi aldım. Kendi ofisimi açarak hizmet vermeye başladım. 4 yıl sonra kızımın dünyama gelmesiyle ofisimi kapattım.

Aslında bu süreçlerde her zaman kendimi ve hayat amacımı aradım.

Sosyal sorumluluk projesi olan Neşeli Çocuklar Projesinin yöneticiliğini yaptım. Başta köy okulları olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet verdik. Eğitim desteği, kitap, gıda, giyim, sağlık giderleri derken sayısız insanın hayatına dokunduk.

Hitap ettiğimiz insanların hayatları acılarla doluydu. Hangi kapıyı çalsam ardından açlık, yokluk, kayıplar, şiddet ile karşılaşıyordum. Bu yüzden yaşam sevincinizi fazlasıyla koruma durumunda kalıyorsunuz. Faydalı olmak istiyorsanız önce siz iyi olmalısınız. Bu duygumu her zaman korumaya ve o insanları mutlu etmeye çalıştım.

Sonrasında kendi iç dünyamın ne kadar yorgun olduğunu fark ederek kendi iç yolculuğuma başladım. Arayış devam ederken Thetahealing tekniği ile tanıştım.

Nedir Thetahealing?

Dua ile yapılan bir meditasyon tekniğidir ve spirituel bir felsefedir. Kısıtlanmış inançlarınızı temizlemek ve pozitif düşüncelerle hayatınızı yaşamak için zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu eğitme metodudur.

İlk modül eğitimini deneme amaçlı almıştım. Ne olduğunu ,nasıl işlediğini hiç bilmediğim bir teknikti.

İlk modülden sonra, yıllarca süren ağrılarımın yok olduğuna bizzat şahit oldum. İnanılır gibi değildi. Ardindan 5 modül eğitimini aldım.

Bu alanda uzmanlaşma sonrası, iş hayatına adım atarak insanların da iyileşme süreçlerine şahit oldum.

Buda’nın dediği gibi, Kendi mantığına uymadığı sürece hiçbir şeye inanma!

Bende bu felsefeyle yaşıyor ve danışanlarıma içlerindeki muhteşem zeka ile tanıştırıyor ve kendileriyle buluşturuyorum.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles