spot_img

Cremika   Seninle …

 Atalarımızdan aldığımız kadim bilgileri, şimdi mucizeye dönüştürüyoruz. Suyu altına çevirip, sizin için ambalajlıyoruz. Bu mucizeleri, serin çayırlıklardaki çiğ taneleri gibi ayağınızın altına seriyoruz.

Cremika kapağını her açtığınızda, Asya steplerinin yeşil tazeleyici kokusunu, Anadolu platolarının ıtır ıtır şifasını içinize çekin. Yüzünüzde muson yağmurlarının arındırıcı etkisini, vücudunuzda kuzey ormanlarının yumuşaklığını hissedin.

Cremika Markası;

Anadolu kültürünün arkaikliğini, modern üretim biçimleri ve doğal, temiz kozmetik algısı ile birleştirerek, asyalı, doğulu, egzotik cilt bakım ürünlerinde öncü olmak için oluşturulmuştur.

Cremika;

 En çok satan cilt bakım ürünlerine, mistik vurgusu ile hareket neşe enerji, son teknoloji doğal moleküllerle etkinlik katarak, keyifli ve verimli bir alışverişi tüketiciye sunar. Global ölçekte, tüm kozmetik ürünleri kendi potasında eriterek, cilt bakımında 360 derecelik bir ürün portföyü oluşturur.

Temel Değerler;

  • Doğulu, Asyalı olma; Batının hesaplanmış, tasarlanmış, ürünlerinin karşısında, doğal, ezber bozan farklı olmak,
  • Minimalist; Her şeyin bir üründe olduğu karışık dağınık tüketim kültürünün karşısında, basit, sade, incelikli yaklaşım.
  • Lüks; İçerik, yaklaşım bakımından ucuzluktan kaçınmak
  • Zarafet; Saldırgan değil, sakin seçkin sevimli yaklaşımlar.
  • Mistik; Görünenin ötesine geçip görünmeyene atıfta bulunan pazarlama aksiyonları

Mayıs 2024’te ilk lansmanını gerçekleştiren Cremika, online Pazar yerlerinde, Cilt bakım ürünlerinde 6 SKU’luk bir portföy ile satışına başlamıştır.

Piyasa’da çok rastlanmayan Arbutin içerikli cilt losyonu ile Nemlendirici Jel Maskesi en çok satanlar arasındadır.

Alpha-Arbutin, SheaButter, Macadamia yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Zeytin Yağı, NIACINAMIDE, Ölmez Çiçek Özü, At Kestanesi Özü, Kırmızı Deniz Yosunu gibi birbirinden etkili doğal içerikler kullanılmaktadır.

Tüm Cremika serisi, vegan, cruelty free ve doğal içerikli olarak sektörün duayenleri tarafından formülize edilmiştir.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles