spot_img

Fairytale Wedding 2022 Tam Not Aldı

Tülayca organizasyon ve Brand İnvest işbirliğinde 11-12-13 Şubat tarihinde Sheraton Ankara’da gerçekleşen FairyTale Weddings ’22 etkinliği sektörün önde gelen seçkin firmalarını bir araya getirdi. 3 gün gerçekleşen etkinliği dolu dolu geçerken seçkin davetlilerden tam not aldı.

Başarılı organizasyonlarıyla Başkent’te adından sıkça söz ettiren Tülayca Organizasyon ve Brand İnvest, 11-12-13 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştireceği FairyTale Wedding’s 2022 etkinliğinde evlilik sektörünün önemli markalarını bir araya getirdi. Açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar , TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak , Angiad Başkanı Serhan Yıldız , Tobb Kadın Girişimciler Ankara Başkanı Belma Yılmazyiğit , EUA Eğitim Uygulama Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emel Uslu Atik ,Nurus ve Gökyay Santraç Müzesi kurucularından Birten Gökyay ın gerçekleştirdiği FairyTale Wedding’s 22’ye Sheraton Ankara Hotel ev sahipliği yaptı. Etkinlik, dans ve müzik şovları, birbirbinden önemli konulardan uzman isimlerin söyleşileri ile katılımcılara dolu dolu 3 gün yaşattı.

Açılış sonrasında moderatör ünlü Astrolog Hande Kazanova veYenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar evlilik hakkında söyleşi gerçekleştirdi. Ardından ise sahneye TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve eşi Nermin Sarıtoprak geldi. Sarıtoprak çifti ideal evlilik hakkında bilgiler verirken izleyenlerden büyük beğeni aldı. Daha sonra Angiad Başkanı Serhan Yıldız , Skal Ankara Başkanı Akın Okyay , İçasifed geçmiş dönem başkanı Mehmet Akyürek ve eşi sahnede mutlu evlilikler konulu bir söyleşi yaptılar Etkinliğin ilk gününde Double Loop by Özlem Erkan, Ezoterik by Sine Demir ve Shining star by Faike Polat defileleri izleyenlerden tam not aldı.

[smartslider3 slider=”2″]

KAYDIR

Hande Kazanova ile astroloji sohbetleri davetlilerin büyük ilgisini çekerken Prof. Dr. Haşmet Bardakçı ile kadınlarda varis ve yaşama kalitesi, Prof. Dr. Selçuk Aslan ile depresyon ve anksiyete neden çağımızın sorunu konulu söyleşilerde tam not aldı. İlk gün Duygu Cinemre ve Zeynep Türköz ve Manifesto Orkestrası konserleri ile tamamlandı.

Etkinlik 2. gününde ise sunucu Ebru Akel’in konuşması ile start aldı. “Eda Bayazıt ile 2022 Güzellik Trendleri” söyleşisi ile başlayan program; PT Emre Deniz Kutlu ile sağlıklı yaşam, Sheraton Ankara Hotel Genel Müdürü Alper Can Bulçum ile otel seçimi, EUA Vakfı Kurucusu Emel Uslu Atik ile sosyal sorumluluk projeleri, Doç. Dr. Demet Kokanalı ile Kadın Sağlığı ve Doğum ve Dt. Güzin Kırsaçlıoğlu ile Küçük Dokunuşlar ve Mutlu Gelin Damat Gülümsemesi söyleşileriyle devam etti. 2. günün kapanışında ise DJ Suat Ateşdağlı performansı yer aldı.

Etkinliğin son gününde Ebru Akel’in sunuculuğunda Prof. Dr. Ahmer Ersan Ersoy ile Ağız ve Dişlerin Mutluluğa Etkisi, Melisa Saud ile 2022 Dekorasyon Trendleri, Ergül Keskin ile 2022 Güzellik Trendleri ve Lösev ile Sosyal Sorumluluk Projeleri söyleşileri davetlilerin büyük ilgisi ile gerçekeştirildi. Vals gösterisi ve Henna Night Show ile çoşkunun tavan yaptığı etkinlik Kerem ve Orkestrası konseri ile son buldu.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles