spot_img

Ferhat Şenol

Merhabalar ben Ferhat Şenol 21 Ocak 1979 Ankara doğumluyum kova burcuyum annem ve babam devlet memuruydu 2 kardeşiz bir abim var Küçük yaşlarda ticarete başladım o yıllarda bakkallarda marketlerde su satışı pek yoktu ya da ben öyle hatırlıyorum pazarlarda su satardım ağabeyimle birlikte.

Daha sonra kendimi geliştirdim limonata yaptık evde limonata satışları daha iyiydi sonra bir pastane ile anlaştık oradan baklava tatlı alıp dolmuş duraklarında şoförlere satardık. Evdeki işe yaramayan malzemeleri itfaiye meydanında satmaya çalışırdık hatta hiç unutmuyorum ilk okula gidiyordum kırık bir tarak vardı iki üç dişi yoktu tarağın onun bile alıcısı çıktı, dedim ticarette para var anne baba da devlet memuruydu kıt kanaat geçiniyorduk derken ticarete atılmış olduk hediyelik eşya, giyim parfümeri gibi yine bu tür ürünlerin ticaretini yaptım askere gitmeden önce Antalya side’de 2 sezon yine bir hediyelik tezgahı işlettim askerden sonra güneş gözlüğü işine girdim yaklaşık 16 senedir de güneş gözlüğü işi ile uğraşıyorum.

Ankara’da belli bir çevre edindik bizi tanıyan bilenler bizi tercih ettiler sağ olsunlar. Eşimde bana her konuda destek oluyor sağ olsun @modagözlük moda hesabıyla hem Instagram’da satış yapıyorum daha çok müşterilerinin ayağına giderek kaliteyi uygun fiyata vermeye çalışıyorum bu arada kendi çapımda müzikle de ilgileniyorum bağlama klavye ve flüt çalıyorum sesimin de güzel olduğunu söylüyorlar. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum.Hayvanları doğayı çok seviyorum bu arada bir tane de minyatür pincher köpeği miz var iyisiyle kötüsüyle hayatı yaşamaya çalışıyoruz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles