spot_img

Nazlı Aksu

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Nazlı Aksu ile yaptığımız keyifli röportajımız Sohhox’ da

Röportaj: Erkan Ozbey instagram

“Başarı, geçmişteki hatalara takılmadan her zaman ileriye bakmaktır.”

1.Soru: Merhaba Nazlı Hanım, sosyal medyada oldukça sevilen ve tanınan biri olarak Sohhox okurlarının da sizi daha yakından tanıyabilmesi için biraz kendinizden bahseder misiniz?

AKSU: Merhaba, ben Nazlı Aksu. Evli ve iki çocuk annesiyim. Uzun yıllar tekstil sektöründe modelist ve stilist olarak çalıştım. Şimdilerde ise iç dekorasyon üzerine çalışıyorum. Farklı tasarımlar yapıp, modelleyerek, tasarımlarımı üretiyorum ve bunu yaparken de çok keyif alıyorum. Hep daha ileriyi hedefleyen, yaptığı her işi özveriyle yapan ve sürekli yeni projelerle hem kendi hayatına hem de takipçilerinin hayatına tüm enerjisiyle renk katmaya çalışan, hayata sevgi dolu gözlerle bakan, yaşamı ve insanları çok seven birisiyim.

2.Soru: Birçok meslek dalında güzel işler yapmanıza rağmen dekorasyon alanında ilerlemeyi tercih etmenizin özel bir sebebi var mı?

AKSU: Evet var, AŞK! Ben yaptığım işi aşkla yapıyorum. Daha önceki işlerimi de aşkla yaptığım için çok güzel başarılar elde ettim. Ama, dekorasyon; bir şeyler çizmek, tasarlamak ve o tasarımları hayata geçirmek, üretmek çok heyecan verici, tıpkı AŞK gibi yani. Şimdilik yakın çevremden gelen ricaları geri çeviremiyorum ve benden evlerini, mutfaklarını farklı tasarımlarla buluşturmak isteyen, çok sevdiğim dostlarıma a dan z ye, tasarımın ve dekorasyonun her noktasında yardımcı oluyorum. Tabi bu kadar severek yaptığım bu işi daha da ileri seviyelere taşımak istiyor ve tüm özverimle bu uğurda çalışmaya devam ediyorum. Sizin aracılığınızla da buradan bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Beni desteklemeye devam etmelerini istiyorum. Çünkü, bazı büyük ve güzel işler destekle mümkün ve sizlerin desteği ile ilerleyerek hep birlikte daha güzel projelere imza atacağımıza sonsuz inancım var.

3.Soru: Oğlunuz da aslında oyunculuk yapıyor. Reklamlarda da oynadı. Sizin de ara ara modellik yaptığınızı biliyoruz. Peki, modellik konusunda ilerlemeyi veya film dizi sektöründe yer almayı düşünüyor musunuz? Bu konularda bir hedefiniz var mı?

AKSU: Öncelikle modellik sorunuzu cevaplayım. Şuan için, çok seçkin ve kıramadığım işler hariç, modellik anlamında bir gelecek planım yok. Bu konuda oldukça teklif alıyorum, fakat sıcak bakmıyorum. Oyunculuk konusuna gelecek olursak; birçok teklif aldım gerek film, gerekse dizi sektöründen. Eğer içinde bulunmak isteyeceğim güzellikte bir teklif gelirse neden olmasın diyorum. Bunların haricinde, bazı yerel kanallardan da program teklifleri oldu. Ama ulusal bir kanal olur ve içime sinen bir program teklifi de gelirse mutlaka bir televizyon programı yapmak isterim. Bu anlamda güzel proje tekliflerine de her zaman açığım. Aslında bu konuda, hali hazırda bazı projeler var. Cok sevdiğim kıymetli arkadaşımsınız. Sizinle bu röportajı yaparken şunuda söylemek isterim; yakında ortak çalışmamızın habercisi olalım. Sohhox aracılığı ile takipçilerimize ilk kez duyurmuş olalım.

4.Soru:İçinde bulunduğunuz sosyal medya camiasında kalıcı yer edinmek oldukça zor, ama siz bunu başardınız. Bu başarınızı neye borçlusunuz?

AKSU: Bu camiada kalıcı olmak, unutulmamak zor iş gerçekten. Ben de içinde yaşayarak bunu öğreniyorum. Benim büyük kitlelere ulaşmamın ve her geçen gün daha başarılı işler yaparak gönüllerde kalıcı olmamın en yegane unsuru “emek” diyebilirim. Başarılı işlere imza atabilmek için çok çalışıyor, çok emek harcıyorum. Her zaman özgün ve farklı tasarımlar yapmaya çalışarak tasarımlarımı hep bir adım öteye taşıyorum. Ortaya çıkardığım tasarımların ve ürettiğim ürünlerin kendi alanında “biricik, tek” olması beni yaptığım bu işte daha da başarılı kılıyor diyebilirim. Çalışmalarımın her bir noktasına ayrı ayrı kendime has dokunuşlarım var ve bunlar beni ben yapan, başarıya ulaştıran bir bütünü oluşturuyor.

5.Soru: Peki, bu kadar yoğunluğun arasında Nazlı Aksu nasıl hep enerjik kalıyor diye sorsak, ne söylersiniz?

AKSU: Öncelikle enerjimi; iki evladım, sevgili eşim, ailem, arkadaşlarım ve tabi ki her biri benim için çok kıymetli olan sevgili takipçilerimden alıyorum. Sonra ise doğadan diyebilirim. Tekirdağ Yeniçiftlik taraflarında bir yazlığımız var. Orada kendi ekip biçtiğim güzel bir bahçem var. Çok seviyorum bu bahçeyle meşgul olmayı. Kendi biberlerimi, domates ve salatalıklarımı üretiyorum. Bu uğraş beni çok mutlu ediyor ve gerçekten enerjimi yeniliyor. Allah’ ın bize bahşettiği doğa ve bu doğa ile meşgul olmak insana yaşam enerjisi veriyor.

5.Soru: Son olarak, sosyal medya hakkında tavsiyeleriniz var mı, takipçilerinize ve okurlarımıza neler söylemek istersiniz?

AKSU: Tavsiyelerim şöyle olabilir: Eğer sosyal medyada olup gerçekten güzel işlerle gündeme gelmek istiyorlarsa öncelikle kendilerine inanmaları gerekiyor. Ben oğlak burcu kadınıyım ve aklıma koyduğum, kalbimde yer edinmiş şeyleri yapmadan ve başarıya ulaşmadan asla pes etmem. Geçmişe ve geçmişte yapılan hatalara takılıp kalmam. Çünkü başarı istiyorsa insan, her zaman ileriye bakmalı. Yeni şeyler üretmeli, farklılıklarını ortaya koymalı, hayallerinin ve isteklerinin peşinden gitmeli. Kendini daima güncellemeli ki her seferinde farklı ve yeni işler ortaya koyabilsin. Mesela ben kimi zaman cam üzerine ürünler tasarlarken, kimi zaman ahşap ürünler tasarlayabiliyorum. Her biri benim hayatımda var olan eşsiz renklerime renk katıyor. Önce inanıyor, sonra harekete geçiyorum. Tüm özverimle, aşkla ve emekle yaptığım her iş sonunda bana başarıyı getiriyor. Sizlere de tavsiyelerim bunlar: Emek verin, özgün olun, inanın, hedef koyun kendinize ve o yolda devam edin pes etmeyin! Başaracaksınız!

Sevgilerle… 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles