spot_img

Zuhal Gülden Gökşen

Aktrist ve influencer kimliğinizle tanıyoruz sizi, ama siz nasıl tanımlarsınız kendinizi ?

Dalgalı denizler gibi. Neşeli, hareketli sevdiği, istediği her şeye coşabilen. Her şeye yetişmeye çalışan esen gürleyen bir o kadar da ılık meltemler gibi sakin, duru.

Bazen küçük bir kız çocuğu bazen ise hayatı yutmuş gibi olgun.

Uzunca, sohbet edilir üzerine aslında. Değişik bir karakterim bunun farkındayım genel bir tabir olacaksa Zuhal özgür birisi:)

En eğlenceli setiniz neydi ?

Genta İsmajli ve Eypio’nun klibinde despot kadını oynamıştım. Pandemi dolasıyla yayınlanmadı henüz çok eğlenmiştim ve kaliteli bir setti. Kaliteyi çok severim ve hayatta olmayacağın karakterlere, mesleklere vs. oyunda bürünmek onlarla bağdaşmak çok zevkli.

Sürekli İstanbul a gitmek zorunda kalıyorsunuz bu seyahatler sizi yormuyor mu?

Tabii ki. Bazen ikisinde de olmam gerekiyor. Nasıl, yapacağım kısmı yoruyor. Hatta şu an iş olarak İzmir’de eklendi. Her yolculuk yeni bir hikâyeye gebedir. Şikayetçi değilim. 🙂

Kariyerinizi nasıl konumlandırmayı hedefliyorsunuz planlarınız nedir?

Sanat ve modayı birlikte yürüteceğim. Geçen hafta Teşkilat dizisine konuktum. Bir yandan enmodabutik.com’u kurduk. Farklı bir tarzla, herkese hitap edeceğiz. Giyinmeyi, giydirmeyi çok seviyorum. Terazi kadınıyım, moda çok önemliydi her zaman. Şimdi ise işim, harika bir şekilde geliyoruz.

Moda ve e-ticareti birleştiriyorsunuz, bu konuda özel bir yaklaşımınız var mı?

Tabii ki. Moda gözü diye bir şey varsa o kesinlikle benim. Elime kagıt kalem verin cin ali çizemem düzgün. Lakin yakalarım. Özel yaklaşımım Analiz etmek. Kime ne yakışır? Hangi renk birbirini tamamlar nerde ne fazla. Takılar neyle ahenklenir. Nasıl tamamlanır. Ürünü yerleştirmek puzzle gibi. İsabetli kişiler ile çalışmak bir de.

İlk postunu attığın günü hatırlıyor musun o günlerden bu günlere gelmek nasıl ?

Evet hatırlıyorum lider ruha sahibim. Sürekli öncülük edecek bir şeyler buluyordum. Bugünleri hayal ediyordum tabii ki. İlkokulu Ted Kolejinde okudum. Ve okulda çok etkinlik oluyordu. Orda da tiyatro ile ilgileniyordum. Eh süs hep vardı. Kıyafetlerimi bile özellikle seçtiriyordum. Müzikle, de ilgileniyor, piyano çalıyordum. Sahneye her çıkışımda milyonların alkışladığını düşünürdüm çocukken. Hep bir şeyleri yönetirdim meslek düşünürken. Hiç uzak değildi bir şeyler. Sadece farklı şeyler bölümler okurken biraz geciktim. Şimdi Zuhal olmak, istediği yerde. Bomba gibi geliyoruz.

Pandemi, sinema ve ilk zamanlarda dizi sektörünü çok vurdu. Bu süreç senin için nasıl geçti?

Felaket etkiledi tabii ki. Birçok projem iptal oldu, İstanbul’a çok geçemedim O arada oyunculukla ilgili bazı eğitimleri tamamlamaya çalıştım yüz yüze eğitimler olduğu için onlar bile sekteye uğradı zamanla. Ama olsun nefes aldıkça şans çarkı döner. Her şey güzel olacak.

Sohhox okuyucular için söylemek istediğin bir şey var mı?

Sıklıkla takip ediyorum. Özenle, seçilmiş insanları okumak nefis bir durum. Herkesin takip etmesini öneriyorum tabii ki. Bu keyifli sohbet ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Sanırım bolca görüşeceğiz. İyi ki varsınız sohhox ailesi.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles