spot_img

Sevgi Keleş

1989 Ankara doğumluyum. Yay burcuyum. İkinci üniversite tercihimi Sosyal Hizmetler bölümünden yana seçtim. Eğitim hayatım boyunca bir çok onur belgesine layık görüldüm.  Kişisel gelişim derslerine yaşamımı daha da güzelleştirmek, evrenin sonsuz pozitif enerjisini elimden geldiğince herkese iletmek istediğim an başladım. Türkiye’de ve yurtdışında bir çok eğitim aldım. Yaklaşık 5 yıl uygulayıcılık ve eğitmenlik eğitimlerimin tamamlanması ile geçti. Şimdiye kadar 7548 gönüllü seans yaparak Gold Master Trainer ünvanı ile çalışan, dünya daki 18 kişiden biri oldum. Tüm çalışmalarım motivasyon ve kişisel gelişimi pozitif desteklemek amaçlıdır. Tıbbi ya da  tedaviye yönelik hiç bir çalışma yapmamaktayım. Kişisel gelişim başka bir şey sağlık çalışanı doktor olmak başka bir şey. Hep bunu ayırdım. Yaşamımıza mucize güzel enerjiler motivasyon girerken çizgim hep net oldu.

Koçluk Eğitimlerimi ve eğitmenliğinide  bir çok seçkin , yetkin  kurumdan alarak eğitmenlik alanımı geçtiğimiz senelere daha da geliştirdim. Bu alanların dışında her zaman aile kavramını araştırmak okumak dinlemek bana keyif vermiştir. Bunun üzerine Evlilik Danışmanlığı Eğitimlerimi ayrıca Evim ve Ailem Eğitimlerimi  tamamladım ve tabii ki sonra bu eğitimleride eğitmenlik seviyesine taşıdım. 2020 yılında Sevgi Keleş ismi resmî marka tescil ve patent işlemleri tamamlanarak resmileşti. 2020 yılında ilk kitabım Sevgi Ötesi Enerji sizlerle buluştu. 2021 yılında ise Sarkaç isimli kitabım çıktı. İki kitabımda 3. Baskıya girmeye hazırlanıyor.

Şu an Türkiye’de ve Uluslararası bir çok üniversite akreditasyonu ile eğitmenlik yapıyor, koçluk ve ayrıca evlilik danışmanlığı hizmeti veriyorum.

?Sevgi Keleş’ i insanlar nasıl tanıdı ?

– Yapmış olduğum tüm çalışmalar içimizde var olan pozitif enerjinin ve potansiyelin ortaya çıkmasına ilişik olduğu için kişilerle aramda hep pozitif enerjiler oldu. İşimi etik seviyede yaparak sınırlarımı bilerek yapmış olmam bir çok kurum ve kuruluş tarafından hem takdir edildi hem eğitmenliklerim onaylandı. Alanımda en titiz en etik olarak çalışanı olmak için çok dikkat ediyorum ve hayatta karşıma pozitif olaylar çıkardı. Beni tanıyan kişiler bir başkasına beni önerdi derken Sevgi Keleş birden bire pozitif enerji adı oldu Sevgi Ötesi anılmaya başlandım. İsmim gibi işlerimde Sevgi dolu olunca her şey güzel ilerledi. Kimse ile ne rekabet halinde oldum ne hırsa büründüm. Temeli sevgi olan her şeyi kucaklıyorum.

?Size bir kaç özelliğimden bahsedecek olursam ;

En sevdiğim renk : Mavi ve Gold rengi

En sevdiğim müzik : Sözsüz, dinginleştiren rahatlatıcı müzikler.

En sevdiğim aksesuar: Bilekliklerim.

Hangi takımı tutuyorum: Takım tutmuyorum.

– Bu röportaja zaman ayırıp  okuduğunuz için siz değerli takipçilerime ve bu fırsatı bana veren emeği geçen sohhox ailesine çok teşekkür ederim.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles