spot_img

Efe Godin


1993 Aydın doğumluyum.İkizler burcuyum. Akdeniz üni. Çevre mühendisliği ve Atatürk Üni Adalet mezunuyum. Hayatım boyunca müzik ile hep iç içe oldum. İlkokulda başladı tüm maceram hani sınıflarda müzik derslerinde öğretmenin kaldırıp şarkı söylemesini istediği çocuklar vardı ya onlardan biri de bendim işte 🙂 müzik aşkı sahne aşkı burada başlamış oldu sonra lise ve üniversite zamanlarında çeşitli rock ve pop gruplarıyla sahne alıp müzik yapma fırsatım devam etti. Ama yıllar geçtikçe koşullar ve şartlar değişince hedeflerimiz ve yaşam biçimimizde değişiyor. Benim de öyle oldu. Birçok kişi beni DJ ,Influencer veya video içerek üreticisi olarak tanır. Aslında büyük bir Avrupa giyim firmasında Visual Merchandiser olarak çalışıyorum. Yani işim moda 🙂 Giyinmeyi ve giydirmeyi çok severim.
-Efe Godin ı insanlar nasıl tanındı?

  • 2014 yılında çekmiş olduğum bir parodi videosuyla başladı herşey. Çektiğim videonun böyle büyük kitlelere hitap edeceğini hiç düşünmemiştim bile. Bir anda video birçok site ve kanalda izlenmeye başlayınca takipçi sayımda bir artış başladı. Daha sonra bu takipçileri nasıl değerlendirebilirim neler yapabilirim derken bir süre daha komedi içerikli video çekmeye devam ettim. Biraz daha kitlemi büyütünce hobi amaçlı club ve barlarda DJ olarak sahne almaya kadınlar matinesi vs.yapmaya başladım. Bu işten acayip keyif alıyorum 🙂 İnsanları eğlendirmek çok hoşuma gidiyor. Uzun bir süredir de bu hobimi geliştirmek için daha çok eğitim alıp üzerinde çalışıyorum.
  • [ ] Gülmeyi ve güldürmeyi seven biriyim. Hayatınız boyunca hep gülmek için olumlu sebepler arayın hep genç kalırsınız benden söylemesi 🙂
  • [ ] Size bir kaç özelliğimden bahsedecek olursam ;
  • [ ] En sevdiğim renk : siyah
  • [ ] En sevdiğim müzik: pop rock ,pop, r&b
  • [ ] En sevdiğim aksesuar: Gözlük
  • [ ] Hangi Takımı tutuyorum : Fenerbahçe
  • [ ] Bu röportaja zaman ayırıp okuduğunuz için siz değerli takipçilerime ve bu fırsatı bana veren emeği geçen sohhox ailesine çok teşekkür ederim.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles