spot_img

Juno Astroidi Astrolog Sibel Yavuz

Astrolojide Eş Göstergesi JUNO

Partner ile ilgili bir haritada önemlibilgiler alınabilecek bir gösterge olan Juno, astronomik olarak gökyüzünde Mars ve Jüpiter gezegenlerinin arasında yörüngesi bulunan , gezegenimsi bir gök cismidir.
?Doğum haritasındaki Juno, harita sahibinin hayatına ortaklık edecek duygusal ilişkide olduğu partneri hakkında bilgi vermektedir. Aynı zamanda Juno evlilikle beraber kişinin yaşamının nasıl şekilleneceği konusunda da önemli bilgiler verecektir. Nişan, düğün, evlilik süreci, boşanmalar, anlaşmalar, mahkemeler vs. hakkında ipucu verecektir.
?Juno astreoitler arasında doğum haritalarında, karşılaştırmalı haritalarda ve sinastride evlilikle ilgili bakılacak göstergelerden bir tanesidir. Esasında özellikle kadersel birlikteliklerde eşin tanımı olarak düşünülebilir. Evlilik dışında her tülü ortaklık ve karşılaştırmalı ilişkilerde de kullanılır.


?Erkek haritalarında ise kadın iş ortağı veya birlikte çalışılan bayanları temsil eder.
?Ruh ikizimizin bazı yönlerini bizimle yüzleştirir. Kadersel eşiniz, kadersel eşinizin nitelikleri, tanışacağınız potansiyel zamanları, evlilikte nasıl mutlu olduğumuzu ve nasıl bir tavır sergilediğimizin mesajlarını verir..
?juno, kadersel eş özelliklerini gösterir, ruh eşimizi bulabilmemiz için bize bazı ipuçları sunar. .Juno derki : “Tanışmak tesadüftür, arkadaşlık seçim ama aşk tamamen kaderdir.” Önemli olan seneleri birlikte devirmekse Juno sahnede.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles