spot_img

Gözde Perçin

Öncelikle sizi biraz tanıyalım. Gözde Perçin kimdir?

1985 Kütahya doğumluyum. Bilgi ve Belge Yönetimi ve Sosyoloji mezunuyum. Uzun yıllar ulusal ve global firmalarda İnsan Kaynakları Profesyoneli olarak görev aldım. 2 yıl önce aile şirketi kurarak Ağabeyim ile birlikte firmalara Eskişehir ve İstanbul da danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Yine 3 yıl önce reiki ile kendimde kişisel dönüşüm kapılarını araladım. Aklımda ki ilk şey reiki öğrenip evdeki patili oğluma şifa olmaktı. Kediler ve köpekler şifaya çok açıklar. Onların iyileşmesini görmek tanıklık etmek beni daha çok araştırmaya sevk etti.

Sayılara olan merakım beni önce numerolojiye yönlendirdi. Sonra kadim bilgilerin içinde buldum kendimi. Sonra her şey birbirini takip etti. Reiki, numeroloji, spiritüel dovsing ve theta healing bu yolda bana rehber oldu.

Spiritüel anlamda birçok çalışma alanınız var. Bize biraz bunlardan bahseder misiniz?

Numeroloji Eğitmeni, Jean Adrian Spiritüel Dovsing Kolaylaştırıcısı ve ThetaHealing Uygulayıcısıyım. Hayatımın her noktasında hepsinden yararlanıyorum. Hem yolumu aydınlatıyorum hem de danışanlarıma şifa da aracı oluyorum. Yollarını bulmalarına şahit oluyorum.

Numeroloji eğitmenliği ve danışmanlığı alanında uzmanlaşmış bir isimsiniz. Bize biraz numerolojiden ve eğitim sürecinden bahseder misiniz?

Teşekkür ederim. Numeroloji aslında sanılanın aksine sadece sayıları toplamak ve çıkarmaktan, bulunan sayılardan anlamlar üretmek değil. Numeroloji size kim olduğunuzu, bu hayata neden geldiğinizi, sizin için doğru meslek seçimlerini, karmalarınızı anlattığı gibi size gelecekte de olabilecekler ile ilgili öngörüde bulunur. Ne yazık ki birkaç kitap okumak ve video izlemek ile bu açılımları yapmak kolay olmuyor.

Eğitimlerimiz 2 farklı oturumla yapılıyor. İlk grubumuz Temel ve ileri grubumuz toplam 8 ders eğitim alıyorlar. Bu eğitim sonunda danışmanlık verebilir durumda olmalarını sağlamaya çalışıyorum. Ayrıca bu eğitim sonrasın da atölyeler de açabiliyorlar. Aktif bir eğitim sürecimiz oluyor. Diğer grubumuz ise sadece benim eğitim gruplarımdan mezun olan arkadaşlarımız için master grubu. Bu grubumuz ise 7 ders süren, Ezoterik bilgilerin çoğundan yararlandığımız, semboller, tarot ve astrolojinin de dahil olduğu eğitmenlik grubu. Her bir arkadaşım eğitimlerden sonra harika birer numerolog ve eğitmen oluyorlar.

Numerolojinin sadece sayı hesaplarmalardan ibaret olmadığını belirtmiştiniz. Bu konuyu biraz açabilir misiniz? Numerolojiden sonra kişilerin hayatında ne gibi değişimler yaşanıyor?

Numeroloji Kadim bir bilgi ve 6. Seviye de şifacılık olarak adlandırmak daha doğru olur. Sayıların dünyasına girdiğiniz andan itibaren sayılar ile inisiye olmaya başlıyorsunuz ve aslında çok derin olduğunu görüyorsunuz. Kişiye kendini anlatmak çok değerli olsa da bizlere bunları öğrenmek için değil, nedenini öğrenmek için tercih ediyorlar. Bizler onlara ışık oluyoruz. Analizden sonra kim olduğunuz, bu dünyaya neden geldiğiniz, geçmiş yaşamlarınızdan neler getirdiğiniz, hayatınızın geri kalanında neler yaşayacaksınız bunları öğrenmek danışanlara rehber oluyor. Kendini buluyor, mesleğini değiştiriyor, atalarından getirip taşıdıklarını bırakıyor. Kendi farkındalığını buluyor danışanlarımız.

Thetahealing Uygulayıcısı olarak başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Biraz da Thetahealing’den bahsedelim isterim.

ThetaHealing, 1994 yılında Vianna Stibal tarafından geliştirilen bilinçaltı meditasyon tekniğidir. Bizim sadece şifaya tanıklık ettiğimiz, bizim şifacı olmadığımız sadece gözlemci olduğumuz bir teknik. Sizi üzen, yoran, aşağı çeken ya da devamlı tekrar eden olaylar, durumlar ya da hastalıkların dönüşmesinden çok güzel geri dönüşler aldığımız bir uygulama. Travmalarımızı, kök inançlarımızı buluyor, dönüşmesini ve değişmesini talep ediyoruz. Biz yaradana dua ediyoruz, yaradandan talep ediyoruz. Eğer sizlerde hazır ve şifaya açıksanız anda şifaya tanık oluyoruz.

Uygulayıcı olabilmek için ThetaHealing Türkiye eğitmenlerinden modüller şeklinde eğitim almanız gerekiyor. Sonrasında uygulayıcı ve belli modülleri tamamlarsanız da Vianna Stibal dan eğitim alarak eğitmenlik yapabiliyorsunuz.

Bu alanlarla ilgilenen okurlarımız için yakın zamanda ki eğitim programınızdan bahseder misiniz?

Her ay açılan numeroloji eğitimlerimiz devam ediyor. Temmuz programı 15 Temmuz da başlayacak. İlk iki ders sürecinde katılım sağlayabiliyorlar katılmak isteyen arkadaşlarımız. Eğitimlerimiz online platforma da gerçekleştiriliyor. Ve kayıt altına alarak tekrar izleme fırsatı yakalıyorlar. Spitüüel dovsing eğitimini ise ayda bir kere açıyorum. İnstagramdan yaptığım duyuruları takip edebilirler. Thetahealing ve Spritüel Dovsing için çalışmalar genelde ayın başında randevular doluyor. Fakat olabildiğince her talebe cevap vermeye çalışıyorum.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Her şeyden önce kendinize şifalandırmak için bu yola çıkın. Eğitim almak istiyor ama kendinize güvenemiyorsanız unutmayın ki tüm bu bilgiler biz de mevcut. Bilinç düzeyinde bilmesek bile DNAmızda bu bilgileri hala saklıyoruz. İyi bir eğitim ve eğitmen ile bu gücü elinize alabilirsiniz. Hangi eğitmeni ve hangi sistemi seçeceğinize kalbinize sorun. Size en doğru cevabı kalbiniz verecektir. Hepimizin yolu ışık dolu olsun.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles