spot_img

Gülay Kılıç

1981 Samsun doğumluyum. Başak burcuyum. Çukurova Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Eğitimimi birincilikle tamamladım. Otuz ‘un üzerinde seminer ve sertifikalı eğitimlere katıldım. Bazen Bursa’da bazen de İstanbul’da ikamet ediyorum. Çocukları, atlar, develer, kuşlar, kediler, köpekler başta olmak üzere tüm hayvanları seviyorum. Spor yapmayı ve yeni yerler keşfetmeyi de seviyorum. Yazmaya gönülden bağlıyım. Her konuda çözüm odaklı düşünen biriyim. Duygusal bir yapım olduğu kadar neşeli, sosyal, sevecen ve fedakar bir yapım da vardır. Ailemin tek kızıyım. Çalışmayı bir şeyler üretmeyi severim. Tek sevmediğim boş durmaktır.

  Okul yıllarımda hem yazmaya hem de tiyatro oyunculuğu yapmaya başladım. Bursa tiyatro oyunculuğu ile Festival ve turnelere katıldım. Sağlık, Gıda ve Otomotiv sektörlerinde yönetici olarak çalıştım. Hem iş dünyasında hem de tiyatroda ilerledim. Yazmayı da hiç bırakmadım. Çeşitli tiyatro oyunları yazdım. Kadın, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul, Kutul Amare, Tehlikeli Karım, Adını Sen Koy gibi bazı dizilere ve sinemalara Karavan hizmeti verdim. Diriliş Ertugrul, Türkler Geliyor (Adaletin Kılıcı), Kitabı Cin, Genfuzyon, Bilinçaltı(Sinsi) gibi bazı projelere cast desteği verdim. Birçok projede  Yapım Koordinatörlüğü, Genel Koordinatörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Yıllarca senaryo revizesi de yaptım. Film senaryoları yazdım. Senaryo yazmaya da devam etmekteyim. Kitap editörlüğü de yaptığım oluyor. Yakında bir roman ve iki şiir kitabım sizlerle olacak. Aynı zaman da Türkiye’nin İlk Dizi film Dergisi olan 132 Ülke ve 1800 şehirde aylık 5 milyon okuru tarafından dikkatle takip edilen dijital bir yayının editörlüğünü yapıyorum.

  Koordinatörlük yaparken yönetmen koltuğuna oturduğum ya da kamera önüne geçip oyunculuk yaptığım ve destek olduğum projeler de oldu.

  Osmanlı Diriliş Ocakları Federasyonu ve Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Başkanı Sayın Turgut Boztaş öncülüğünde her iki federasyonun 13 il 177 ilçe olmak üzere İç Anadolu Bölgesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Başkanlığı ‘da yapmaktayım.

  Yine aynı Federasyonlarda İç Anadolu Bölgesi Şehit ve Gazi Ailelerinden Sorumlu Başkanlığım da mevcuttur.

  Türkiye Geneli A1 Belgeli Yolcu Taşıyanlar Dernek Başkanı Mustafa Yaslı öncülüğünde Derneğin Danışmanlığını ve Başkan Yardımcılığını da yürütüyorum.

  Moon/StarG3 Production ve Gülay Production olarak kendi şirketlerim var ve şuan okumanın önemini vurgulayan ve komediye uyarlanmış bir sinema projemin hazırlığı devam ediyor. Geçen ay senaryosu ve koordinatörlüğü bana ait olan Dilektaşı sinema filminin çekimlerini bitirdik. Bu ay çekimlerine Yapım Sorumlusu olarak katılacağım Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar’ın projesi var. Sonrasın da Hazırlıkları devam eden projeye start vereceğim. Bir proje bitiyor başka projeye geçiyorum. Gerek oyunculuk gerek Yapım kadrosu ve gerekse de senaristlik tekliflerinde bulunan ve benimle çalışan herkese teşekkür ederim.

  Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorum. Fenomen olmamı sağlayan herkese de teşekkür ediyorum. Vatanım ve milletime hizmet etmek beni onurlandırıyor. İnsanlara örnek ve faydalı bilgiler sunmak için her zaman araştırıcı olmaya devam ediyorum.

  Sosyal sorumluluk projeleri ile birçok bağışlar yapmak ve dünyanın en büyük yardım kuruluşunu açmak için çizdiğim yolda sağlam ve emin adımlarla durmadan ilerlemenin mutluluğu tarif edilemez. Başarmak istediğim her hedefi başardım. Başarı tesadüf değil ve şansta değil. Her insan kendi başarısını kendi sağlar. Yeter ki kendine inansın, azimli, sabırlı, araştırmacı ve çalışkan olsun. Çünkü ben öyle yapıyorum. Zor olan her alanda başarılı olmaya devam ediyorum. Sohhox dergisine ve ekibine başarılar dileyerek teşekkür ederim.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles