spot_img

Okan Boyar

05.05.1983 Tarihinde İzmirde doğdum. Tam bir boğa Burcu’yum
İki çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu
20 Li yaşlarına gelmeden büyük hayranlık beslediğim ve iş disiplinine, hayata bakışı ve ailesine düşkünlüğünü kendime örnek aldığım Seda Sayan ile tanıştım ve kendimi çok sevdirdim. Böylelikle ünlülerin camiasına merhaba dedim.


Sonrasında kendimi geliştirmekten asla vazgeçmedim sosyal medya fenomenliğinin yanısıra İzmirde kendime ait bir fotoğraf stüdyosu ve prodüksiyon firması kurdum bu alanlarda da başarımı devam ettirdim.
Seda Sayan, Bülent Ersoy ve Linet gibi bir çok ünlünün de konser fotoğrafçılığını üstlendim.
Davet edildiğim tv programlarında çizdiğim pozitif enerji ve Güler yüzlü karakterim ile dikkat çektim hep.
Artık kendi tv programı ile karşınızdayım.
Çok yakında ikinci bir proje ile şuanki konumunu dahada yüksek bir seviyeye çıkartmaya hazırlanıyorum ilk defa burda okuyacağınız proje bir radyo programı ve sadece fenomenlerin konuk alınacağı genç nesile örneklemeler yapılacağı kapsamlı ve keyifli bir proje olucak.


Aile içerisinde herzaman aykırı ve marjinal bir kişi oldum hep bundan bişi olmaz yaftası ile bakıldı resmen söylenmedi belki ama bunu hep hissettim bu yüzden artık bana İnanan ve güvenen beni seven benle ağlayan benle gülen sevenlerimi ailemin bir bölümünün yerine koydum ve asla pişman değilim
Demek istediğim şu içinizden gelen her neyse kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak olan her neyse o yoldan asla vazgeçmeyin kimseyi dinlemeyin sadece kendinizi yaşayın emin olun asla pişman olmayacaksanız.

Related Articles

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles